YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

24 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

24 Temmuz Mert Adam İZMİR Tahminleri ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: Zor bir handikap mücadelesiyle altılı ganyana başlıyoruz. Hücumda geç kaldığı son yarışında dışarıdan kuvvetli gelen 4 HONG HONG yarışı biraz daha ön grupta takip ederse özlediği birinciliğe kavuşacaktır. 3 UGRUAÇİK nihayet sevdiği çim piste kavuşan safkan düzlük üzerinde trafik sorunu yaşamazsa çok etkili bir yarış bekliyorum. 5 AGACEMAL son yarışında sert rakiplerinden etkilendi bugün denk grupta en küçük hatayı affetmeyecektir. 1 KABAKÇI rakiplerine oranla ağır kiloyla start alan safkan sikletinden etkilenmezse etkili olacaktır. Ara sonrası yarış gören 8 REKOR, Kaizbert temsilcisi 10 ZORBEZİRGAN, 11 İÇİL ve çok ters bir yarış beklediğim 7 GENÇYAZ yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

SIRALAMAM: 4,3,5 // 1,8,10,11,7 

2.AYAK: 2 BUNGEE JUMPER bir süre dinlendirilen safkan düzenli idmanlarla formunu koruduğu gözden kaçmıyor. Sevdiği mesafede tamda istediği koşullarda start alıyor. Önde kaçan rakiplerinin hemen arkasında pozisyon alıp viraj dönülür dönülmez bir anda ataklarını sıklaştıracak olan safkan aldığı liderliği fotoya kadar taşıyacaktır, günün en sağlam BANKOSU öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2 TEK 

3.AYAK: 7 ŞİİRSEL katıldığı son Şartlı-3 yarışında düzlüğü en gerilerde dönmesine rağmen kapattığı mesafe görülmeye değerdi. Uygun rakipleri yanında birinciliğin en güçlü adayıdır, alternatif tek olarak düşünülebilir. 1 AREA WARRİOR ilk startinda düzlük dönüldükten sonra jokeyi safkani fazla zorlamadı kendi halinde koşuyu tamamladı. Bugün daha hazır gireceği koşuda bir avangart temsilcisi olmasıyla koşuya tempo verirse çıktığı gibi kazanmasini bekliyorum.4 İNDİGO en küçük hatayı affetmez. 

SIRALAMAM: 7 // 1,4 

4.AYAK: Süratli safkanların bu koşuda start alıyor olmaları sebebiyle bir sürpriz netice çıkmasını bekliyorum. 8 KURT DERELİ son yarışını tekrarlarsa sonlarda temposu düşen rakiplerini üzebilir. 5 AĞARAN sağlıklı bir start çıkışı yaparsa bu grupla baş edebilecek potansiyele sahiptir. 3 MY SULTAN, 1 HOROSAN GÜNEŞİ, 4 DESTİÇAĞ ve önde birbirlerini yıpratmazlarsa 6 ERKMEN, 2 TULYARBABA yazılarak rahat bir koşu izlenilmelidir. 

SIRALAMAM: 8,5,3,1,4,6,2 

5.AYAK: Güç ve kalite olarak gruptan farklı 1 DORABEY ve 3 SIRACA arasında en az hata yapan kazanacaktır. 

SIRALAMAM: 1,3 

6.AYAK: 3 KARESİ uygun grupta favori olmayı hak ediyor. 1 POUR TOI yaşça büyük rakipleri yanında gösterdiği mücadele gayet başarılıydı tekrarlarsa çok şanslı olacaktır. Son yarışında jokeyini düşüren 7 VENJURA, uzayan mesafede çok farklı koşacak olan 10 HANTAYWEE, son yarışları gücüne ölçü olmayan 5 PAYASLI,etkili formuyla 2 ÇARİNOĞLU, 6 BABA ORHAN ve kazanıp moral bulan 8 PRINCELY bu zor koşuda sırasıyla kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 3,1,7,10,5,2,6,8 


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN