YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

25 Temmuz 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

25 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşularıyla dikkat çeken KIŞFIRTINASI (12) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. SANCAKOĞLU (6) ciddi rakibi olup JUNYIR SANCAK (4) ve KARGİBİ (11) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: Son startını rahat kazanmış olan ÖZSOYHAT (1) ilk şanslı isimdir. Son koşusuyla dikkat çeken KEYKUBAT (2) ciddi rakibi olup artan form durumlarıyla ÖMERHANBEY (5) ve ŞEREFLİCAN (9) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Son koşularını birinciliklerle tamamlamış olan DURMAZKIZ (1) ve YAFET (3) ilk şanslı isimler olup ROJHATAĞA (2) ciddi rakipleridir. Hafif kilo avantajıyla QUEEN ECEM (5) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Çim pist koşularıyla dikkat çeken MARIAGE (1) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Son startını ölçü almadığımız SCARF (4) ciddi rakibi olup LADİN (2) ihmal edilmemelidir. THE FLAMINGO (6) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ÇAĞLARKAN (3), iyi bir form yakalamış olan BUZUL (4) ve CANIM ÇİDEM (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. SİNGAPORE PRENSİ (1) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Çim pistteki son startıyla dikkat çeken ALKANATLIM (7) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Artan form durumuyla SOYLU TURBO (12) ciddi rakibi olup KAMANİÇE (11) ihmal edilmemelidir. ENİSKEREM (4) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu tabela da tamamlamış olan HOUDINI (6) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi form durumuyla DAĞTEKİNHAN (1) ve hafif kilolu AKDENİZLİ (8) ciddi rakipleridir. DIDGERIDO (5) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Start aldığı koşulardaki başarılı performansıyla dikkat çeken KISMET KIZ (11) kazanmaya en yakın isimdir. İyi form durumlarıyla TEKBABA (6) ve KILÇIK (3) ciddi rakipleri olup ekürili RONAYCAN (14-12) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken OLIMPIC HERO (9), son startında uyumlu binicisiyle başarılı bir ikincilik elde etmiş olan WAVE RUNNER (3), hafif kilolu BELIVE (12) ve GOLD CHANCE (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN