YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

26 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

26 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda DİZDAR BEY (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ATEŞ KRALLIĞI (3) en yakın takipçisi olacaktır.RUAT (5) ve TOMMİKS (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan HERİF (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.SCARLET FALCON (6) en yakın takipçisi olacaktır.SOCRATES (7) ve HAPPY GO LUCKY (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla MERZA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.IRKIM (6) ciddi rakibi olacaktır.GÜLFEM (5) ve TUMBUL FUNDA (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki PERİ BEYİ (1) ve BRAVE DECISION (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SPEEDY GUNNER (4) ciddi rakipleri olacaktır.GERGERİLİ BURHAN (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Formda olan KOZBEYİ (2) koşudaki favori isimdir.TATVAN KIZILCA (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DİDİ KOÇİ (1) ve AMIGRA (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki TORUN CALLAS (4) ve ROYAL WINNER (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LOST RIVER (8) ciddi rakipleri olacaktır.NOISY BOY (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla PETEK DİSA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TONY OBELIX (1) en yakın takipçisi olacaktır.SINABUNG (7) ve STRATEGICALLY (9) sonraki ihtimallerdir.


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN