YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

26 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda DİZDAR BEY (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ATEŞ KRALLIĞI (3) en yakın takipçisi olacaktır.RUAT (5) ve TOMMİKS (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan HERİF (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.SCARLET FALCON (6) en yakın takipçisi olacaktır.SOCRATES (7) ve HAPPY GO LUCKY (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla MERZA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.IRKIM (6) ciddi rakibi olacaktır.GÜLFEM (5) ve TUMBUL FUNDA (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki PERİ BEYİ (1) ve BRAVE DECISION (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SPEEDY GUNNER (4) ciddi rakipleri olacaktır.GERGERİLİ BURHAN (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Formda olan KOZBEYİ (2) koşudaki favori isimdir.TATVAN KIZILCA (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DİDİ KOÇİ (1) ve AMIGRA (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki TORUN CALLAS (4) ve ROYAL WINNER (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LOST RIVER (8) ciddi rakipleri olacaktır.NOISY BOY (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla PETEK DİSA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TONY OBELIX (1) en yakın takipçisi olacaktır.SINABUNG (7) ve STRATEGICALLY (9) sonraki ihtimallerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN