YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Temmuz 2016 Salı

GanyanTime.com

26 Temmuz Mert Adam ANKARA Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: 4 HERİF Duquan, Bordonaro, Bavireş gibi klas safkankarla babadan kardeş olan Yonguska tayı idmanlarda çok hazır bir görüntü çiziyor. 800/ 49,7 galobuyla rakiplerine adeta göz dağı veriyor. Bu performansını koşuya yansıtırsa kolay bir birincilik bekliyorum. 1 ÇANAKÇI BEYİ idmanlarda özellikle aksiyonlarının çok düzgün olduğunu ve sonlara doğru çok akışlı ve diri bir görüntüye sahip olduğu kondüsyoner arkadaşlar tarafından söylenmekte bu görüntüsüyle birinciliğin en güçlü adaylarindandır. 6 SCARLET FALCON annesi Berraksu süratli bir safkandı bir çok grup ve KV yarışlarda basarili koşularını izlemiştik. Aeneas, Big Trouble gibi süratli safkanlarla da babadan kardeş olması sebebiyle ilk startında bir sürat koşusu bize izlettirebilir. 11 YASMİN, 8 HAPPY GO LUCKY,10 UZAKARA, 2 ELHAMSE ve 3 FELHANOĞLU bu zor koşuda birincilik mücadelesi verecek safkanlardır. 

2.AYAK: 2 MERZA sevdiği mesafede ve etkili binicisiyle start alıyor uygun rakipleri arasında kazanmaya yakındır, kuponlara alternatif tek olarak düşünülebilir. 5 GÜLFEM son yarışında ağır kilosundan etkilendi bu sefer çok farklı koşacaktır. Koşu üzerinde kaçak bir safkan yok muhtemelen Ömer Kaya yarın bu safkanı kamçı teşvikle öne düşürüp kaçıracaktir. Şayet viraja sermayeli çıkarsa çok kupon yırttırır benden söylemesi, 1 DULOCAN sert rakiplerinin en küçük hatasını affetmeyecektir. 

3.AYAK: 2 BRAVE DECISION son yarışı safkan galop gibi geldi bu sefer klasına yakışır bir koşu bekliyorum. 4 SPEDY GUNNER koşunun gidişatı lehine gözüküyor rölanti tempoda düzlüğe çıkıp bir anda farkı açmak isteyecektir. Sonlarda dıştan etkili bir safkan gelmezse fotoyu önde geçecektir. 1 PERİ BEYİ, 5 XDRİVE şanlı olabilecek safkanlardır. 

4.AYAK: 4 TATVAN KIZILCA koşunun yükünü çekecek olan Kozbeyi'ni yakın takip edip viraj üstünde yapacağı bindirmeyle rakibini atlatıp koşuyu kazanmak isteyecektir. 1 DİDİ KOÇİ olası önde erken bir kapışma olursa sonlarda çok diri gelecektir. 2 KOZBEYİ ve 3 AMİGRA yazılarak rahat bir koşu seyredilmesi taraftarıyım. 

5.AYAK: 4 TORUN CALLAS son yarışında önde boş kalmasına rağmen aşırı tempo verince sonlarda dıştan çok kuvvetli gelen rakibine direnemedi ve ikincilikle yetindi son yarışına oranla bugün kısalan mesafede ilk şansı veriyorum. 2 ROYAL WINNER kondüsyon açığını kapatan safkan özlediği birinciliğe kavuşabilir. Güç ve kalite olarak gruptan farklı bu iki safkan küçük kuponlara yeterli olabilirler. Geniş kuponlara boş kilosuyla 8 LOST RİVER, ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan 7 GAZİ EVRENOS, binicisi tarafından son galobu yaptırılıp koşuya hazırlanan 3 MERAM, son yarışında ağır kilodan etkilenen 5 NOISY BOY yazılmalıdır. 

6.AYAK: 5 PETEK DİSA uygun grupta flaş biniciyle kazanmaya yakındır, kuponlara banko öneriyorum. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

4,1,6,11,8,10,2,3 
2 // 5,1 
2,4,1,5 
4,1,2,3 
4,2 // 8,7,3,5 
5 BANKO 

KUPON TUTARI: 15,36 TL // 138,24  TL                                  


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN