GanyanTime.com
YENİ

27 Temmuz 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

27 Temmuz Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startını çok rahat kazanmış olan İRADE HANIM (3) ilk şansa sahiptir. ELMASOR (6) ve BEYBİNİN KIZI (1) ciddi rakipleri olup MİRZALAĞA (4) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken İSMET (8) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Son koşusunu ölçü almadığımız GÜNEŞGÜZELİ (7) ciddi rakibi olup YÜRÜSURHAT (13) ve PANZEHİR (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu rahat kazanmış olan ekürili CAPPADOCIA (1-2) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla AĞAZAMANI (3) ciddi rakibi olup PALA TUMBUL (8) ve NEOKAPLAN (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son startıyla dikkat çeken KENDİGÜZEL (11) ve son koşusunu ölçü almadığımız ekürili BİLEKKAYA (3-4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BEYHAK (2) ve HİRATAY (10) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KIRDEMİRKIR (7) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken TRENDSETTER (3) ciddi rakibi olup SİVEREK BEYİ (2) ve BRAVE GREY (1) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan AZİMLİ ZULUT (3) ve iyi form durumuyla TEKFORDUNGÜLÜ (2) ilk şanslı isimlerdir. COŞKUNPRENSES (5) ciddi rakipleri olup ESENLİ GÜZELİ (7) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı mesafeli son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan GÜLŞİLAN (3), etkili yarışlarıyla dikkat çeken SEORA (7) ve uyumlu jokeyiyle son startını rahat kazanmış olan INTO STAR (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. KURTAR ZEYNA (6) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Aynı pistteki ilk startından uyumlu jokeyiyle rahat bir ikincilik elde etmiş olan ASTRAKIZI (8) kazanmaya en yakın isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken RESSAMOĞLU (5) ve ABİDE TAY (6) ciddi rakipleri olup ekürili DORUGÜZEL (10-7) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken MASTAR KIZI (6) ve iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan LOVELY MAYA (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. DOĞA MARIA (9) ciddi rakipleri olup HAZAR YOLU (10) sonraki ihtimaldir.