YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

27 Temmuz 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

27 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son startını çok rahat kazanmış olan KAREEM (2) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan LİRA LİRA (6) ve I SAW THE SUN (3) ciddi rakipleri olup MISS ELENI (4) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan LUSINGA (1) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışıyla dikkat çeken EXOTIC PRINCESS (6) ciddi rakibi olup DEPOSITORY (2) ihmal edilmemelidir. CEP DURAK (5) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: İyi bir form yakalamış olan RÜZGAR GOLD (5) ve son koşularını ölçü almadığımız SOUL STAR (7) etkili jokeyleriyle ilk şanslı isimlerdir. Ekürili KURT TO KURT (2-11) ciddi rakipleri olup POWER KING (4) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: Son koşularıyla dikkat çeken BAYDARŞAH (4) ve TANATAR (1) iyi form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Artan form durumuyla MENGÜBERT (3) ve BİÇER (2) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İlk startını rahat kazanmış olan İZSOY (4) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son koşularını ölçü almadığımız EMMİ (1) ve ilk çim yarışını kazanmış olan ALTINBUL (7) ciddi rakipleri olup ÖZYEL (2) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Son koşularını ölçü almadığımız FINAL COUNTDOWN (5) ilk şanlı isimdir. Artan form durumuyla SİLİNDİR (9) ve ilk startını alacak olan BELEKİ (10) ciddi rakipleri olup CHI BOMB (11) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan HABİLDEN (5) ilk şanslı isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken AKHUN (1) ciddi rakibi olup VELİAHTIM (6) ihmal edilmemelidir. KARA TURBO (2) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken ekürili TATVAN İNCİSİ (6-7) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. BİCİ BİCİ (1) ve HARD BABY (4) ciddi rakipleri olup CHERI CHERI LADY (3) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Çim pist koşularıyla dikkat çeken RADYOCU (5) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı mesafeli son startını kazanmış olan KRAL EGE (6) ciddi rakibi olup TOMS (1) ihmal edilmemelidir. DRIVE FASTER (7) sonraki ihtimaldir.

10.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız SADO BY SADO (6) ve ilk çim startıyla dikkat çeken ekürili GREAT MASTER (4-5) iyi form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimler olup ULUDAZ (7) ciddi rakipleridir. YAYA (16) sonraki ihtimaldir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN