YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

27 Temmuz 2016 Çarşamba

Kurtiniadis Kurtiniadis

27 Temmuz Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri (836 TL KAZANDIRDI)

 
------------------------ REKLAM ------------------------

MISS ELENI: Bugün için bindiği jokeyi ile uyumu olmayacağına inansamda, mantık olarak tüm şartlar lehine. Süratli gidecek yarışta etkili düzlük sprinti ile kazanmasını beklediğim isimdir.


DEPOSITORY: İlk yarışında da tuttuğum safkan, sıkıştırılmadı. Bugün daha iyi koşacağına inandığım sentetik pistte etkili jokeyi idaresinde kazanmaya yakındır.


SOUL STAR: Şu an potansiyelinin çok altında yarışlar koşmaya devam eden kaliteli safkan, ilk çim yarışında bende olumlu izlenimler bıraktı. Bugün de daha etkili jokeyi idaresinde çim pist tecrübesi edinmiş şekilde yarışacak olmasından dolayı koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isimdir.


BAYDARŞAH: Tüm şartların lehine olduğu bir grup yakalayan safkan, süratli gidecek olan koşuda etkili jokeyi Halis Karataş idaresinde düzlükte güzel bir sprintle koşuyu kazanmasını beklediğim isim olup birinci altılıda önereceğim BANKOMDUR...


İZSOY: İlk yarışında muazzam bir düzlük sprinti sergileyerek kazanma başarısı gösteren kaliteli safkan, okoşusunun ardından yaklaşık 2,5 aylık bir ara verdi. Kafamdaki tek soru işareti bu konu. Eğer belirli bir sorunu olduğundan dolayı bu arayı vermediyse koşuyu kazanmasını bekliyorum.


FINAL COUNTDOWN: Yarıştığı rakiplerinin buradaki isimlerle pek alakası olduğu söylenemez. Sürekli sert gruplarda ve güçlü rakiplerle yarıştığı koşuların ardından artık kazanarak hayatındaki ilk birincilikle tanışabileceği bir gruba gelen safkan usta jokeyiyle BANKO önereceğim isimdir.


HABİLDEN: Sürekli istikrarlı yarışlar sergileyen safkan bugün için uygun rakiplerle yarışacak olmasından dolayı, lehine gelişecek tempoda koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.


TATVAN İNCİSİ: Son zamanların en iyi kısraklarından. Müthiş bir güce ve karaktere sahip olan isim hemcinslerine sağladığı üstünlük ile dikkat çekiyor. Son yarışında öndeki ekürisine avansı fazla veridğinden dolayı fotoda mağlup olan isim, bugün koşuyu kazanacaktır. BANKO...


WAR LEGEND: Bu safkan ile ilgili düşüncelerim tamamiyle 1400-1600 metre mesafelerde başarılı koştuğu yönünde. Bugün de lehine mesafede denk rakipleri ile yarışacak olmasından dolayı çok şanslı konumda olup, koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.


SADO BY SADO: Artık yarış kazanacak kıvama ulaştı. Uygun grupta etkili jokeyi idaresinde kazanmaya oldukça yakındır. Genel anlamda zor bir koşu olması sebebiyle kalabalık tutulmasından yanayım.


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM


4.6.2.3
2.1.4.3.6
7.14.2
4-BAYDARŞAH
4.5.2.1.7.8
5-FINAL COUNTDOWN


2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4.5.2.1.7.8
5-FINAL COUNTDOWN
5.2.1.6.8
6-TATVAN İNCİSİ
2.1.5.4.7
6.8.7.11.10.1.16.9.12.3.14.15.2.4

2. 6'LI GANYAN(2/5/5,6/6,7/4/10) :418,30 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR. 

TÜRKİYE'NİN TARTIŞMASIZ EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ

EMEĞE SAYGI. LÜTFEN SİTEMİZİ TÜM YARIŞSEVER DOSTLARINIZA TAVSİYE EDİNİZ.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN