YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

27 Temmuz 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

27 Temmuz Mert Adam İSTANBUL Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.KOŞU: 3 I SAW THE SUN özellikle Angel Blue'nun tempo vereceği koşuda Kareem rakibini kaçırmamak için yakin takip edip son 800'de baskısını artırıp liderliği almak isteyecektir. Sabırlı bir beklemeyle sonlarda yapacağı güzel sprintle koşuyu kazanmasını bekliyorum, alternatif banko olarak yazabilirsiniz. 4 MİSS ELENİ grubun kalite safkanı olup en küçük hatayı affetmeyecektir. 6 LİRA LİRA, 2 KAREEM bu ayak yeterli gördüğüm safkanlardır.

SIRALAMAM: 3,4,6,2 

2.KOŞU: 1 LUSINGA bu sefer koşuya tempo vereceği düşünüyorum, çıktığı gibi kazanmasını bekliyorum. 2 DEPOSİTORT koştuğu yarışında düzlüğe kadar birincilik mücadelesinin içinde olan safkan jokeyinin teşviklerine cevap veremeyince kendi halinde koşuyu tamamladı bugün daha hazır gireceği koşuda etkili olmasını bekliyorum. 6 EXOTIC PRINCESS ve 3 GADARA'nında katılacağı sıkı bir birincilik mücadelesi bekliyorum. 

SIRALAMAM: 1,2,6,3 

3.KOŞU: 7 SOUL STAR son yarışında düzlük dönüldükten sonra tam sprinte kalkarken bir anda önü kapanır gibi olunca jokeyi o tereddütle safkanı en iç kulvara aldı ve son 300 geçilirken oradan yaptığı sprintle güzel bir mesafe kapattı o gün için çok diri gözüken safkan bugün daha uygun grupta start alıyor koşuyu kazanmasını bekliyorum ve banko öneriyorum. 

SIRALAMAM: 7 BANKO

4.KOŞU: 4 BAYDARŞAH yarışın temposuna erken ayak uydurursa özlediği birinciliğe kavuşacaktır. 1 TANATAR bilinen sert temposuyla çıktığı gibi kazanabilir. 3 MENGÜ BERT son uzun mesafe yarışı ölçü alınmamalıdır, sevdiği kısa mesafede sağlam kupalarda yerini almalıdır. 

SIRALAMAM: 4 / 1,3

5.KOŞU: 4 İZSOY ve 1 EMMİ rakiplerinden bir adım önde olsalar da ben bu ayaği kapatarak bir sürpriz beklemek istiyorum. 

SIRALAMAM: 4,1,2,7,5,3,6,8


6.KOŞU: 5 FINAL COUNTDOWN sert gruplardaki fantazi koşuları sonrası elverişli rakipler arasında bir adim öne çıkmakta ilk şansı veriyorum. 12 KAİNAT GÜZELİ idmanlarda müthiş işler sergileyen ayni zamanda çok sevdiğim Topor'un tayı olması nedeniyle potansiyeli yüksektir. İdman görüntüsünü yarışa yansıtırsa koşu hayatına birincilikle başlayabilir. 9 SİLİNDİR ve bir türlü gücüne yakışır performans sergileyemeyen 6 GREGOR KAFKA   yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

SIRALAMAM: 5,12,9,6

7.KOŞU: 5 HABİLDEN ve 2 KARATURBO uygun rakipleri arasında ön plana çıkmaktadır, küçük ve misli kuponlara bu iki safkan yeterli olur görüşündeyim şayet bu iki safkan beklenilenin altında koşarsa koşu karışacaktır. Geniş kuponlara bu ayak hepsi yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 5,2 // 1,6,4,3,8,7

8.KOŞU: 7 WILL POWER / 6 TATVAN İNCİSİ iki eküri de çok formda yarışın süratli tempoda geçecek olması şanslarını daha da artıracaktır. Küçük kuponlara banko yazılabilir. 4 HARD BABY son yarışında rakibine oranla ağır kilodan etkilenen safkan kısa sprintini yerinde atarsa günün tatlı süprizini bekliyorum. 2 CHACHKOVA ve 1 BİCİ BİCİ favorilerin hata yapmasını bekleyeceklerdir. 

SIRALAMAM: 7 // 4,2,1

9.KOŞU: 7 DRIVE FASTER son yarışında viraj dönüldükten sonra jokeyi safkanı içeriden dışarı çıkartmaya çabaladı fakat dışındaki safkan buna müsaade etmeyince en iç kulvardan ataklarını sıklaştıran safkan ordanda istediği neticeyi alamadı ve tabela dışında kaldı tamamen düzlükte yer tutup sağlıklı sprint atacağı kulvarı bulamadığı için başarısız kaldı aynı hataya düşmezse çok etkili bir yarış bekliyorum. 5 RADYOCU tek ciddi rakip olur.

SIRALAMAM: 7,5

10.KOŞU: 6 SADO BY SADO bir üst gruptaki yarısını ölçü almıyorum, yarışı ön grupta takip edip düzlük dönüldükten sonra liderliği alıp aldığı liderliği fotoya kadar taşıyacaktır. Günün bankosu olarak kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 6 BANKO 


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN