YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

28 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda FÜLANE (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BİNDALINGÜLÜ (1) en yakın takipçisi olacaktır.RABAT GÜZELİ (6) ve GÜLÜŞÜNGİZİ (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla PIANO SONATA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SAALİH (1) en yakın takipçisi olacaktır.CİHAN PEHLİVANI (2) ve DESERT RAIN (4-5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ASALETLİ (1) ve ÇAĞRILAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AZADAĞA (2) ciddi rakipleri olacaktır.ZİGANADAN (10-6-8-13-14-15) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla ALISA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.HÜRKUŞ (3) en yakın takipçisi olacaktır.SİBİRYA GÖZLÜ (7) ve KARDELİNA (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MERCANLI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KARAESER (6) en yakın takipçisi olacaktır.OĞULSEFA (4) ve BERRAKSU (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki DİLŞANKIZI (4) ve MERKÜROĞLU (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HÜNKAROĞLU (8) en yakın takipçileri olacaktır.ALARAM (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Artan formuyla İDEALİST (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BURGAÇ (2) en yakın takipçisi olacaktır.MALTA ŞAHİNİ (8) ve BELA MİYA (11) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan YAVUZSEL (4) koşudaki favori isimdir.HUMA KUŞU (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ERSÖZLÜ (1) ve ZEUS (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki KARA TURNA (3) ve CANPETEK (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KIZILYILMAZ (4) ciddi rakipleri olacaktır.DEMİR PENÇE (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

10.Koşu: İyi formuyla DEMİRCİEFE (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BERRAK (4) ciddi rakibi olacaktır.SERKANCAN (8) ve BABAEMİR (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN