YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

28 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda FÜLANE (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BİNDALINGÜLÜ (1) en yakın takipçisi olacaktır.RABAT GÜZELİ (6) ve GÜLÜŞÜNGİZİ (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla PIANO SONATA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SAALİH (1) en yakın takipçisi olacaktır.CİHAN PEHLİVANI (2) ve DESERT RAIN (4-5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ASALETLİ (1) ve ÇAĞRILAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AZADAĞA (2) ciddi rakipleri olacaktır.ZİGANADAN (10-6-8-13-14-15) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla ALISA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.HÜRKUŞ (3) en yakın takipçisi olacaktır.SİBİRYA GÖZLÜ (7) ve KARDELİNA (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MERCANLI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KARAESER (6) en yakın takipçisi olacaktır.OĞULSEFA (4) ve BERRAKSU (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki DİLŞANKIZI (4) ve MERKÜROĞLU (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HÜNKAROĞLU (8) en yakın takipçileri olacaktır.ALARAM (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Artan formuyla İDEALİST (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BURGAÇ (2) en yakın takipçisi olacaktır.MALTA ŞAHİNİ (8) ve BELA MİYA (11) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan YAVUZSEL (4) koşudaki favori isimdir.HUMA KUŞU (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ERSÖZLÜ (1) ve ZEUS (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki KARA TURNA (3) ve CANPETEK (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KIZILYILMAZ (4) ciddi rakipleri olacaktır.DEMİR PENÇE (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

10.Koşu: İyi formuyla DEMİRCİEFE (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BERRAK (4) ciddi rakibi olacaktır.SERKANCAN (8) ve BABAEMİR (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN