YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

28 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ATMACA KIZ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PRINCESS DI (2) en yakın takipçisi olacaktır.WESTSIDE (3) ve PART OF ME (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki MAESTRO (2) ve AKALP (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KEHKEŞAN (4) en yakın takipçileri olacaktır.BURAKŞAH (1-7-8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Artan formuyla HÜRBEYİM (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ORFİA (2) en yakın takipçisi olacaktır.DEVKAYA (1-9) ve ESRAR DEDE (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki MIGHTY RIVER (3) ve TORUNUMUZ ÖMER (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.NERI VALIANT (5-2) ciddi rakipleri olacaktır.JANSEREY (11) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla TUMBULEFE (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KORATEŞ (1) en yakın takipçisi olacaktır.ÖĞÜNSEL (5) ve DURUKIZ (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan MATMAZEL ÇİKOLATA (1) koşudaki favori isimdir.TÜRÜTCAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.ÇARÇIRA (4) ve BABY GAGA (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla LOVE ME TENDER (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TOPRAKHAN (4) ciddi rakibi olacaktır.NIGELLA (1) ve CEYLAN HANIM (7) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki CEMALETTİN BEY (4-2) koşudaki ilk şanslı isimdir.CALIFORNIA DREAM (3) ciddi rakibi olacaktır.WARRIOR LADY (16) ve ÇEVİK TAY (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN