YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

28 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ATMACA KIZ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PRINCESS DI (2) en yakın takipçisi olacaktır.WESTSIDE (3) ve PART OF ME (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki MAESTRO (2) ve AKALP (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KEHKEŞAN (4) en yakın takipçileri olacaktır.BURAKŞAH (1-7-8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Artan formuyla HÜRBEYİM (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ORFİA (2) en yakın takipçisi olacaktır.DEVKAYA (1-9) ve ESRAR DEDE (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki MIGHTY RIVER (3) ve TORUNUMUZ ÖMER (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.NERI VALIANT (5-2) ciddi rakipleri olacaktır.JANSEREY (11) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla TUMBULEFE (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KORATEŞ (1) en yakın takipçisi olacaktır.ÖĞÜNSEL (5) ve DURUKIZ (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan MATMAZEL ÇİKOLATA (1) koşudaki favori isimdir.TÜRÜTCAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.ÇARÇIRA (4) ve BABY GAGA (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla LOVE ME TENDER (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TOPRAKHAN (4) ciddi rakibi olacaktır.NIGELLA (1) ve CEYLAN HANIM (7) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki CEMALETTİN BEY (4-2) koşudaki ilk şanslı isimdir.CALIFORNIA DREAM (3) ciddi rakibi olacaktır.WARRIOR LADY (16) ve ÇEVİK TAY (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN