GanyanTime.com
YENİ

28 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

29 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Şartlı 1 koşuda çalışmalarında dikkat çeken BIG MAN (1) ve PETIT KURT (6) birinciliğin güçlü adayları olup; SEVİMLİ BİBİ (9) ve POINSETTIA (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen BİLGEKURT (6) favorimizdir. İyi durumu ile GÖLCÜK ASLANI (1) favorinin ciddi rakibi olup; SÜVARİOĞLU (3) ve PALA DAYI (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan LEMNOS (5) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren BIG BROWN (1) favorinin ciddi rakibi olup; DUKE OF KENT (2) ve HARPUTLUNUN OĞLU (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Usta jokeyi ile MY NUMBER (1) favorimizdir. Çalışmalarında dikkat çeken POYRAZ (2) favorinin ciddi rakibi olup; TOUCHDOWN (7) ve LOVE SONG (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son iki koşusunu kazanan FINY (4) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; FLO JO (2),FALEZ (3) ve MISTER STORM (6) hata kollayacak safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan ALDERAMİN (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde HİRA (2) favorinin ciddi rakibi olup; BİRKASIM (4) ve HİRA (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: İdeal mesafesinde MOTHER OF DRAGONS (3) favorimizdir. İyi durumu ile GÖLALAN (4) favorinin ciddi rakibi olup; BOBUSHKA (1) ve HERRING (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8.Koşu: KOSOVA koşusunda ideal mesafesi etkili sprinti ve inatçı ekürisi ile KURTÇABEY (7-8), çok iyi bir çim atı olduğunu son koşularında gösteren OĞLUM EGE (15), bu koşunun son iki yıllık galibi KARAÜZÜM (5) ve usta jokeyi ile İZŞAN (13) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Son koşusunda beğenilen ÇAĞ TUFANI (3) favorimizdir. İyi durumu ile BÜYÜK BEYAZ (5) favorinin ciddi rakibi olup; GÜRMAN AĞA (9) ve NEW CASTLE (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.