GanyanTime.com
YENİ

28 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

29 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Son koşusunu kazanan OĞLUM EMİR (3) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren ŞÜKRÜ (6) favorinin ciddi rakibi olup; SONSUZLUK (5) ve KRONOS (1) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile GÜNALIMTAY (6) ve HIÇKIRIK (7) birinciliğin güçlü adayları olup; KURALSIZ (9) ve BURSAGÜLÜ (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Uygun bir grup bulan kalite safkan MANOUSH (8) günün güvenilir safkanlarından olup; BADE HANIM (6),NASRULLAH BEY (2) ve RED EYE (1) hata kollayacak safkanlardır.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile CANCAHİDEM (1) ve KARA ALTIN (5) birinciliğin güçlü adayları olup; ŞİMŞEKYILDIZI (10) ve ÇEŞME FIRTINASI (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen FOURTY FOUR (3) favorimizdir. İyi durumu ile NERUDA (1) favorinin ciddi rakibi olup; NURİ BEY (7) ve LION QUEEN (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan JETFLY (4),etkili yarışları ile MASTER OF THE WIND (10), son koşusunu kazanan CHOCOLAT NOIR (9) ve son koşusunu aynı jokeyi ile kazanan BABY BROWN (1) koşusunda sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen ALTINKILIÇ (3) favorimizdir. İyi durumu ile FETHİYE (1) favorinin ciddi rakibi olup; KAŞİF (2) ve ZAMAN YOLCUSU (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşusunu kazanan BULLET PROOF (7) favorimizdir. İdeal mesafesinde YORKVILLE QUEEN (3) favorinin ciddi rakibi olup; OCIUS (1) ve UTKUNHAN (4) hata affetmeyecek isimlerdir.