YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

29 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

29 Temmuz Mert Adam İSTANBUL Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: 1 MY NUMBER idmanlarda müthiş işler sergileyen safkanın bu görüntüsünü   koşuya yansıtması halinde yarış hayatına birincilikle başlamasını bekliyorum, aynı zamanda Temelhan, Elevato, Golden Tower gibi üst düzey koşu kazanan safkanlarla babadan kardeş olmasıyla potansiyeli yüksektir, son idmanında binicisi Karataş tarafından yaptırılan safkanı küçük kuponlara tek öneriyorum. 2 POYRAZ eksiksiz hazırlıklarıyla en küçük hatayı affetmeyecektir. 4 ALTIN KAFES idmanlardaki dereceli galopları dikkat çekiyor ayağına çabuk bir safkan olduğu söyleniyor, iç kulvar çekme avantajıyla çıktığı gibi kazanabilir. 7 TOUCHDOWN ve 3 TİMSAL geniz kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 1 // 2,4,7,3

2.AYAK: Sürprize açık bir koşu mümkün olduğunca çok at yazmakta fayda var. 

SIRALAMAM: 7,2,10,3,5,6,4,1,11,12 

3.AYAK: 4 BİRKASIM Ankara pistinde kolay kazanan safkan İstanbul pistinde de birincilikler serisini sürdürebilir, 1 ALDERAMİN kazandığı koşudaki kolay temposuyla dikkat çeken safkan yarış süratli giderse sonlardaki etkili sprintle yarışa ortak olabilir. 2 HİRA, 3 BERİLSU, 7 AKANHAN yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

SIRALAMAM: 4,1,2,3,7

4.AYAK: 4 GÖLALAN sert rakipleri yanında tabela dışı kaldığı çim yarışlarını fazla ciddiye almıyorum, uygun grupta bu kez adını birinciliğe yazdıracaktır. 

SIRALAMAM: 4 BANKO 

5.AYAK: 15 OĞLUM EĞE önde boş kalacak olup sert temposuyla çıktığı gibi kazanabilir. Son yarışı gücüne ölçü olmayan 5 KARAÜZÜM tek ciddi rakibi olur. 

SIRALAMAM: 5,15

6.AYAK: 3 ÇAĞ TUFANI gelişen formuyla uygun grupta koşuyu kazanmasını bekliyorum. 9 GURMANAĞA bu sefer denk rakipleri arasında start alıyor son yarışında olduğu gibi sprinte geç kalmazsa etkili olacaktır. 12 COCHABAMBA uzun ara sonrası nefes açan safkan bir sürprize imza atabilir, sağlam kuponlarda yerini almalıdır. 5 BÜYÜK BEYAZ, 7 KISS YOUR HAND birincilik için çekilecektir. 

SIRALAMAM: 3,9,12,5,7


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN