YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

3 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumuyla start aldığı iki koşuda da başarılı bir performans sergilemiş olan ekürili TURBONUN OĞLU (6-4) ilk şanslı isimdir. EMİR EFESİ (2) ciddi rakibi olup CANCAHİDEM (9) ihmal edilmemelidir. ERCANRÜZGARI (10) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan VOLDEMORT (1) ilk şanslı isimdir. Son startını ölçü almadığımız ÇARINOĞLU (2) ciddi rakibi olup LINDORA (6) ihmal edilmemelidir. VENJURA (4) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Kum pistteki ilk startını kazanmış olan PRINCESS DI (2) ve ilk koşusuyla dikkat çeken WESTSIDE (3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup PART OF ME (1) ciddi rakipleridir. NOBLE LOND (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken DİNÇBEY (5), iyi form durumuyla FRİGYALI (7), SEÇKİNER (3) ve aynı pistteki son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan DÖKERBEY (6) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: İyi form durumunu son koşusuna da yansıtmış olan SONSUZLUK (6) ve ilk startıyla dikkat çeken GÜVEN BEY (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Artan formuyla ŞİMŞEKYILDIZI (11) ciddi rakipleri olup ATİPİK (1) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız ekürili AMANKAYA (9-2) iyi form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. Son koşularıyla dikkat çeken TAYFUNER (5) ve KIŞLALI (4) ciddi rakipleri olup ATMACA BEYİ (1) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ekürili SELAHATTİNBEY (1-10), son yarışlarını ölçü almadığımız TRANSITION (4) ve iyi bir form yakalamış olan KÜLÜNKOĞLU (7) birlikte şans verdiğimiz isimler olup KOREK (5) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken NİŞANLI KIZ (10) ilk şanslı isim olup iyi formunu ilk startına da yansıtmış olan KARCIHAN (4) ciddi rakibidir. GÜNALIMTAY (9) sonraki ihtimal olup DİKOĞLU (2) sürpriz yapabilir.

9.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren KORATEŞ (3) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Kum pist yarışlarıyla dikkat çeken AKALP (2) ve iyi form durumuyla VEZÜV (1) ciddi rakipleri olup ARAP TURGAY (4) ihmal edilmemelidir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN