YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARLARIMIZ 23 MARTTA YİNE ŞOV YAPTI! ÖZGÜR GÖKÇE'NİN KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL - YEDİLİ GANYAN TAHMİNİ 967 TL, HALİL ERDEM'İN KEMPTON PARK ALTILI TAHMİNİ 222 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

3 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

3 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumuyla start aldığı iki koşuda da başarılı bir performans sergilemiş olan ekürili TURBONUN OĞLU (6-4) ilk şanslı isimdir. EMİR EFESİ (2) ciddi rakibi olup CANCAHİDEM (9) ihmal edilmemelidir. ERCANRÜZGARI (10) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan VOLDEMORT (1) ilk şanslı isimdir. Son startını ölçü almadığımız ÇARINOĞLU (2) ciddi rakibi olup LINDORA (6) ihmal edilmemelidir. VENJURA (4) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Kum pistteki ilk startını kazanmış olan PRINCESS DI (2) ve ilk koşusuyla dikkat çeken WESTSIDE (3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup PART OF ME (1) ciddi rakipleridir. NOBLE LOND (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken DİNÇBEY (5), iyi form durumuyla FRİGYALI (7), SEÇKİNER (3) ve aynı pistteki son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan DÖKERBEY (6) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: İyi form durumunu son koşusuna da yansıtmış olan SONSUZLUK (6) ve ilk startıyla dikkat çeken GÜVEN BEY (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Artan formuyla ŞİMŞEKYILDIZI (11) ciddi rakipleri olup ATİPİK (1) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız ekürili AMANKAYA (9-2) iyi form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. Son koşularıyla dikkat çeken TAYFUNER (5) ve KIŞLALI (4) ciddi rakipleri olup ATMACA BEYİ (1) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Kum pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ekürili SELAHATTİNBEY (1-10), son yarışlarını ölçü almadığımız TRANSITION (4) ve iyi bir form yakalamış olan KÜLÜNKOĞLU (7) birlikte şans verdiğimiz isimler olup KOREK (5) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken NİŞANLI KIZ (10) ilk şanslı isim olup iyi formunu ilk startına da yansıtmış olan KARCIHAN (4) ciddi rakibidir. GÜNALIMTAY (9) sonraki ihtimal olup DİKOĞLU (2) sürpriz yapabilir.

9.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren KORATEŞ (3) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Kum pist yarışlarıyla dikkat çeken AKALP (2) ve iyi form durumuyla VEZÜV (1) ciddi rakipleri olup ARAP TURGAY (4) ihmal edilmemelidir.


25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN