YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Temmuz 2016 Pazar

Kurtiniadis Kurtiniadis

3 Temmuz Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba sevgili dostlar. 

Bugün İstanbul yarışlarında çok yüksek ikramiyeler beklemediğimden dolayı, misli kurgulara yardımcı olmak amacı ile sadece yarışı kazanabilecek isimlere şablonumda yer vereceğim. Yedili Ganyan, misli yedili plase gibi oyunlara yönelmek şahsi düşüncem adına yararlı olacaktır. Yine de tercih sizindir. Tuttuğunuz, inandığınız isimlere öncelik veriniz. 

Herkese Bol Şanslar Dilerim. 


YEDİİKLİM: Bu tarz uzun mesafeli tempo yarışlarında önde rahatsız edilmediğinde çok başarılı yarışlar yapabilen bir isim. Bugün de önde koşu temposunu kendisi ayarlayacak olmasından dolayı, düşük tempoda geçmesi muhtemel koşuyu en yakın ve sert rakibi YALI GÜZELİ önünde kazanmasını beklediğim isim olup Favorimdir.


HATİCE: Son koşusunda sert tempoya girip koşuyu forse etmesine rağmen, Alpike hariç geriden gelen tüm ataklara muazzam cevap verdi. Bugüne dönecek olursak son koşusunda geçmiş olduğu rakiplerle yarışacak olmasından  dolayı, temponun biraz daha ağır gitmesi halinde kazanmasını beklediğim isim olup Favorimdir.


UÇANKRAL: Koştuğu her koşudan sonra tecrübelenerek yarışmayı öğrenen kaliteli safkan, bugün çok müsait rakipler yanında start alacak olmasından dolayı ağır tempoda koşulması muhtemel olan yarışta ön gruba yakın gitmesi halinde düzlük üzerinde alacağı liderliği fotoya kadar korumayı başaracak olup birinci altılı ganyan dahilinde önereceğim BANKO isimdir.


IRON CLAD: Bu tarz ağır tempolarda koşulan yarışlarda ön tarafa yakın giderek sonuç alabilen bir isim. KArataş'ın tercihlemesi de safkana ekstra bir güç katacak olmasından dolayı, ister liderliği alsın, isterse de 2-3 gibi giderek öndeki isimleri takip etsin iki senaryoda da çok başarılı koşacaktır. Yarış yaşamının en iyi durumunda olmasından dolayı kazanabileceğine inanıyorum. Favorimdir.


BUDAKHAN: Hışman'la uyumu sıfır olmasına rağmen bu grubu geçebilecek gücü olması sebebiyle, önde biraz süratlenmesi muhtemel yarışı gerilerde takip edecektir. Hışman'ın yapması gereken, altındaki safkanın kısa sprintini son 200 lere kadar saklamas, yarış içerisinde herhangi bir teşvik ve sertlik göstermemesidir. Eğer ki Budakhan'ın antrenörü bu yönde bir direktifle sahaya çıkartacak olursa kazanmaması için herhangi bir neden göremiyorum. Müsait rakipleri yanında işi kısa ama çok etkili sprintine bırakacak olursa kazanacaktır. Favorimdir.


MANTICORE: Mensubu olduğu ekürinin taylarının veya atlarının kalitelerini tartışmaya gerek yok. Bu tay da muazzam kaliteye sahip ve gücünün sınırlarını henüz görebilmiş değiliz. İkinci yarışını koşup 1200 metreyi 1,11 içerisinde koşmuş olması benim gözümde farklı bir kaliteye ve sınıfa dahil olmasına yeterlidir. Bugün yarışacağı rakipleri ile de baş edebilecek güçte olduğuna inandığım isim, son koşusundaki performansını yansıtması halinde kazanacaktır. Favorimdir.


ŞENGÖNÜL: Koşmuş olduğu tek yarışında viraja gerilerde çıkmasına rağmen düzlük üzerinde müthiş bir ara kapatan sprinti ile dikkatimi çeken tay, o gün için fotoya Alptuğhan ile beraber en diri giren isim olarak hafızamda yer etti. Babası Kafkas Şahı hiç start almamış olsa da KAFKASLI gibi bir şampiyonla tam kardeş olması sebebiyle bu kısrağın da potansiyelli bir isim olduğunun göstergesidir. Zaten Halis Karataş'ın da kısrağı tercihlemeside bu tezimizi doğrular nitelikteyken, çoğu vasat rakiplerden oluşan grubu geçerek kazanmasını beklediğim isimdir. Alternatif tek adayımdır.


EXCHANGER: Bir yarış önce müthiş bir tempoda kaçmasına rağmen fotoya kadar durmayarak çok etkili bir performans sergileyen safkan, son koşusunda da bekleme yapmayı tercih etti. Bekleme yaparak etkili koşamayacağını bu koşusuyla da gözlemlediğim safkan bugün stiline uygun Özcan Yıldırım ile start alacak. Startla birlikte öne düşmesini ve koşuya tempo vermesini beklediğim safkan, kendisini rahatsız edecek bir rakibinin bulunmaması nedeniyle, koşu içerisinde tempoyu çok yüksek seviyelere çekmeden rölanti şekilde tutacak olursa düzlükte geriden gelebilecek ataklara direnebilecek güçte olduğunu düşündüğümden dolayı kazanamsını beklediğim isimdir. Alternatif Tek Adayımdır.


METAL FIRTINASI: Arka arkaya kazanmış olduğu koşularda etkili performanslar sergileyen tay, bugün yine daha önce geçmiş olduğu rakipleri ile yarışacak. Yine Halis Karataş'ın tercihlemiş olduğu isim kazandığı koşulara benzer bir performans sergilemesi halide kazanması muhtemel olan isimdir. Alternatif Tek Adayımdır. Ancak yarış karakterleri henüz oturmamış olduğunu düşündüğüm rakipleri ile start alacak olmasından dolayı kısa mesafede temposunu bozabilecek rakiplerin çıkması halinde geçilebileceği kanaatindeyim. Bu yüzden de 2 rakip önermek durumundayım.


Vermiş olduğum şablonlardımdan, Alternatif tekleri kullanarak bütçenize uygun kuponlar, misli kuponlar oluşturup değerlendirebilirsiniz.


YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM (108 TL)

6-UÇANKRAL
1-IRON CLAD // 3.2.5
1-BUDAKHAN // 3.5.10
3-MANTICORE //8.1
10-ŞENGÖNÜL
5-EXCHANGER // 3.6
1-METAL FIRTINASI // 3.2


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (23,04 TL)

5-YEDİİKLİM // 6-YALI GÜZELİ
3-HATİCE // 8.7.10
6-UÇANKRAL
1-IRON CLAD // 3.2.5
1-BUDAKHAN // 3.5.10
3-MANTICORE //8.1


2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (51,84TL)

1-IRON CLAD // 3.2.5
1-BUDAKHAN // 3.5.10
3-MANTICORE // 8.1
10-ŞENGÖNÜL // 5-DOĞU GÜZELİ
5-EXCHANGER // 3.6
1-METAL FIRTINASI // 3.2


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN