YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

30 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

30 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda RONAYCAN (5-4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAHT (1) ciddi rakibi olcaktır.ÇİÇEKKAYA (2) ve SONGÜL ABLA (9) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SEBOŞ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.VIRGIN PEARL (5) en yakın takipçisi olacaktır.KAKAO (7) ve OCEAN LOWER (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla DURMAZKIZ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.INTOCU (1) ciddi rakibi olacaktır.FOURWAY (3) ve ASİ KURT (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla DİLŞEKER (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.CENGO (5) ciddi rakibi olacaktır.KIŞGÜLÜ (6) ve BEYREK (3-13) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki SON ARZUM (9) ve KIŞFIRTINASI (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TEZGEL GÜR (10) en yakın takipçileri olacaktır.HAYALET SÜVARİ (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla LEGA NORD (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEYAZ BULUT (3) en yakın takipçisi olacaktır.FEYAZAN (5) ve ABSOLUTE POWER (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki WHITE CREST (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.MISTER LOBA LOBA (4) ciddi rakibi olacaktır.ANATOLIAN SUN (1) ve HECTOR (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan BÜŞRAHATUN (2) koşudaki favori isimdir.ŞEKERTANESİ (10) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MELOŞ HANIM (9) ve EZO HANIM (5) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki KEYİF (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BUĞRACAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.DAMLATAŞ (1) ve ARASHAN (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN