YENİ

30 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

30 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda RONAYCAN (5-4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAHT (1) ciddi rakibi olcaktır.ÇİÇEKKAYA (2) ve SONGÜL ABLA (9) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SEBOŞ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.VIRGIN PEARL (5) en yakın takipçisi olacaktır.KAKAO (7) ve OCEAN LOWER (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla DURMAZKIZ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.INTOCU (1) ciddi rakibi olacaktır.FOURWAY (3) ve ASİ KURT (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla DİLŞEKER (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.CENGO (5) ciddi rakibi olacaktır.KIŞGÜLÜ (6) ve BEYREK (3-13) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki SON ARZUM (9) ve KIŞFIRTINASI (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TEZGEL GÜR (10) en yakın takipçileri olacaktır.HAYALET SÜVARİ (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla LEGA NORD (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEYAZ BULUT (3) en yakın takipçisi olacaktır.FEYAZAN (5) ve ABSOLUTE POWER (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki WHITE CREST (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.MISTER LOBA LOBA (4) ciddi rakibi olacaktır.ANATOLIAN SUN (1) ve HECTOR (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan BÜŞRAHATUN (2) koşudaki favori isimdir.ŞEKERTANESİ (10) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MELOŞ HANIM (9) ve EZO HANIM (5) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki KEYİF (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BUĞRACAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.DAMLATAŞ (1) ve ARASHAN (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.