GanyanTime.com
YENİ

29 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

30 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda GARNET (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.LOFTY SWORD (3) ciddi rakibi olacaktır.BLOOMY (1) ve TARSUS BEYAZI (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla LIFETIME (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MANDARİN (10-2) ciddi rakibi olacaktır.MARK HOLMES (4) ve BESTEREK (9) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan KIZIMESRA (6) koşudaki favori isimdir.GÜLERANA (4) en yakın takipçisi olacaktır.BÜNYAN (5) ve LAŞİN (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki HÜSEYİNBABA (6) ve EDGARDO (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PETERSBURG (5) en yakın takipçileri olacaktır.TREASURE HUNT (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Formda olan TAMBORA (5) koşudaki favori isimdir.TUĞRA (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PRIZE FOR (7) ve ANGEL HORSE (9) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki LEFKELİ (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.TANGO WINNER (1) en yakın takipçisi olacaktır.LADY KRAKOW (7) ve MAGFELLOW (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Formda olan ŞAHİNGÖZ (5) koşudaki favori isimdir.TARIKHAN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ÇİFTE KAVRULMUŞ (2) ve MADRABAZ (4) sonraki ihtimallerdir.