GanyanTime.com
YENİ

30 Temmuz 2016 Cumartesi

SERCAN çancı

30 Temmuz Kurtiniadis ANKARA Tahminleri, Analizleri

 

MARK HOLMES: Son koştuğu yarışını muazzam bir tempo ile kolay kazanan safkan, bugün de benzer şartlar altında start alacak. Startla birlikte öne düşüp kendi temposunu rakiplerine kabul ettirerek yarışı forse etmesi muhtemel olan isim, starttan çıktığı gibi kazanabilir.


BÜNYAN: Bu tarz uzun mesafeli kum pist yarışlarında etkili sonuçlar alabilen safkan bugünde çok müsait rakipler ile start alacak olmasından dolayı, lehine pist ve mesafede koşuyu kazanmaya oldukça yakındır.


EDGARDO: Kazandığı son koşusunda benzer şartlar altında koşan ve birincilik elde eden safkan bugün de son yarışındaki gidiş hattına benzer stilde oluşacak olan koşu tempoları sebebiyle düzlük üzerinde sergileyeceği etkili sprinti ile koşuyu kazanabilir.


TAMBORA: Bu sezon Ankara çim pistinde adeta sınıf atladı Tambora. Müthiş koşular sergilemeye devam eden güçlü sprinter safkan bugün de lehine mesafede ve sevdiği çim pistte usta jokeyi ile start alacak. Koşu temposu ve gidiş hattının çok önemli olmaması sebebiyle düzlük üzerinde bir anda vites arttırma özellikli sprintiyle rakiplerine hakim olmasını ve kazanmasını bekliyorum. GÜNÜN BANKOSUDUR...


LADY KRAKOW: Son koşusunda daha güçlü rakipleri arasında yarışan ve kazanan safkan bugün de denk rakipleri arasında benzer şartlar altında yarışacak. Baştan sona süratli gitmesini beklediğim koşuyu düzlük üzerinde sergileyecek olduğu atakları ile kazanabilir.


TARIKHAN: Yarış yaşamına başladığından beri yakın takibimde olan güçlü tay, bugün daha yatkın olduğu kum pistte yarışacak. Buradaki rakiplerinden daha güçlü isimler arasında verdiği sınavlardan başarı ile çıkan safkan bugün koşuyu kazan
maya oldukça yakın gördüğüm isimdir.


ANKARA ŞABLONUM

4.3.10
5.2.9.6.3.4.1.12.11.7
2.4.7.3
5-TAMBORA
7.1.9.2.5
1.11.5.4.3.8