YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

30 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

31 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KAFKASLI (1), RYAN AREL (5) ve REDENTOR (2) birinciliğin güçlü adayları olup; ANGEL FLY (3) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan FASHITIVE (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde EXCHANGER (6) favorinin ciddi rakibi olup; YİĞİTER (4) ve SATEN (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen UÇAN (5) favorimizdir. İyi durumu ile GÜZELKAYA (4) favorinin ciddi rakibi olup; TELANİLİM (3) ve ZENGİN KIZ (7) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen GREY CORAL (1) favorimizdir. Usta jokeyi ile DIAMOND FLAME (9) favorinin ciddi rakibi olup; LADY BEAUTY (2) ve EL CONQUERADOR (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KIRBULUT (5) ve AKSAKAL (1) birinciliğin güçlü adayları olup; ATEŞBABA (2) ve GÖRKEMCAN (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan AK DIAMOND (1) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren MANTICORE (5) favorinin ciddi rakibi olup; COPPERFIELD (2) ve FINESSE (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ŞEHLEVENT (7) ve DİŞİ KURT (10) birinciliğin güçlü adayları olup; BENYOĞUM (3-11) ve ALTIN KRAL (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşularını kazanan WANETA (6) ve DENİZCANIM (3) birinciliğin güçlü adayları olup; SIERRA MAESTRA (5) ve ASTANA (1) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

9.Koşu: Ankara'da başarılı yarışları ile dikkat çeken DENİZİM (5) usta jokeyi ile koşunun favorisidir. Son koşusunda favoriye geçilen ve bu sefer değişen jokeyi ile SAADIN GÜCÜ (12), koştuğu koşularda talihsizlikler yaşasada sürekli yarışın sonunu getiren ve etkili ekürisi ile ALPTUĞHAN (2-10) ve İzmir çiminde dereceli koşular koşan AĞAPERSEN (1) bu önemli koşuda sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN