GanyanTime.com
YENİ

31 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

31 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Şartlı 1 koşuda çalışmalarında beğenilen ERVA SULTAN (3) ve ÇAYELİ (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SEZENSOY (8) ve KOPÇA (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Uzun aradan sonra koşu kazanan BAY ÇİFTÇİOĞLU (2) favorimizdir. Etkili çim performansı ile FAIRY FAST (3) favorinin ciddi rakibi olup; İZMİRŞAHI (1) ve DEMİRTÜTÜN (5) hata affetmeyecek safkanlardır.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen DOĞUHAN (2) favorimizdir. İyi durumu ile SARAYCAN (10) favorinin ciddi rakibi olup; BÜREBEY (1) ve ASİL BAKIŞ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Sevdiği mesafede TROPICAL STORM (2) favorimizdir. İyi durumu ile VENJURA (7) favorinin ciddi rakibi olup; KUMKAT (8) ve MOON BABY (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: İyi orjini ile ÇAK TURBO (1) ve çalışmalarında beğenilen ILIÇLIM (3) birinciliğin güçlü adayları olup; VİÇE (7) ve DÜNYAGÜZELİKAYA (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan HARDRIDGE (1) favorimizdir. İyi durumdaki KANATORYA (2) favorinin ciddi rakibi olup; BABİ (3) ve FLAWLESS VICTORY (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Etkili koşuları ile ORMANCI DAYI (3) ve son koşusunu kazanan PATRONİÇE (2) birinciliğin güçlü adayları olup; ALAKIZ (1) ve HONG KONG (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız GAUNOS (2) uygun rakipleri yanında favorimizdir. DOMDOM (6), YEŞİLLİ BEY (4) ve YOUR TIME (8) favorinin hatasını kollayacak safkanlardır.