31 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

31 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Şartlı 1 koşuda çalışmalarında beğenilen ERVA SULTAN (3) ve ÇAYELİ (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SEZENSOY (8) ve KOPÇA (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Uzun aradan sonra koşu kazanan BAY ÇİFTÇİOĞLU (2) favorimizdir. Etkili çim performansı ile FAIRY FAST (3) favorinin ciddi rakibi olup; İZMİRŞAHI (1) ve DEMİRTÜTÜN (5) hata affetmeyecek safkanlardır.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen DOĞUHAN (2) favorimizdir. İyi durumu ile SARAYCAN (10) favorinin ciddi rakibi olup; BÜREBEY (1) ve ASİL BAKIŞ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Sevdiği mesafede TROPICAL STORM (2) favorimizdir. İyi durumu ile VENJURA (7) favorinin ciddi rakibi olup; KUMKAT (8) ve MOON BABY (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: İyi orjini ile ÇAK TURBO (1) ve çalışmalarında beğenilen ILIÇLIM (3) birinciliğin güçlü adayları olup; VİÇE (7) ve DÜNYAGÜZELİKAYA (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan HARDRIDGE (1) favorimizdir. İyi durumdaki KANATORYA (2) favorinin ciddi rakibi olup; BABİ (3) ve FLAWLESS VICTORY (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Etkili koşuları ile ORMANCI DAYI (3) ve son koşusunu kazanan PATRONİÇE (2) birinciliğin güçlü adayları olup; ALAKIZ (1) ve HONG KONG (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız GAUNOS (2) uygun rakipleri yanında favorimizdir. DOMDOM (6), YEŞİLLİ BEY (4) ve YOUR TIME (8) favorinin hatasını kollayacak safkanlardır.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi