YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

31 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

31 Temmuz Mert Adam İSTANBUL Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları (TUTTU)

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.KOŞU: PAN AMORE ağır favori çıktığı son yarışında beklentilerin altında koşarak hayal kırıklığı yaşattı, sentetik performansının çim piste oranla daha başarılı olduğunu düşündüğüm safkana ilk şansı veriyorum. 3 ANGEL FLY koşunun gidişatı lehine gözüküyor, yarışın yavaş tempoda geçilecek olmasi safkanın şansını arttırmaktadır rölanti tempoda son 800'lere kadar gelip bir anda temposunu arttırıp rakiplerinden yeterli avans alırsa bu grubu geçecektir. 1 KAFKASLI ağır kilosu sorun yaşamazsa etkili olacaktır ve son olarak 5 RYAN AREL tedavi sonrası formda sahalara dönüş yapıyor sağlam kuponlarda mutlaka yerini almalıdır. 

SIRALAMAM: 6,3,1,5 

2.KOŞU: 4 YİGİTER son koştuğu başarısız  Anafartalar Grup-1 yarışını fazla önemsemiyorum, bugün kendi grubunda birinciligin en güçlü adayıdır. 7 GOLDINIADIS bu sefer sevdiği uzun mesafeye çıkacak olan safkandan etkili bir performans gelecektir. 6 EXCHANCER ve 1 FASHITIVE bu zor koşuda birincilik için kıyasıya bir mücadele göstereceklerdir. 

SIRALAMAM: 4,7,6,1 

3.KOŞU: 5 UÇAN son yarışında düzlükten sonra dış kulvardan ataklarına başlayan safkan jokeyinin teşviklerine rağmen bir türlü süratlenemedi, ayak değiştirip hızlandığı anda mesafe yetmedi bugün erken yürürse uygun grupta kazanabilir, küçük kuponlara tek yazılabilir. Eksik koşarsa koşu karışacaktır. Ya uçan tek yada çok at yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 5 // 3,7,4,61

4.KOŞU: 1 GREY CORAL Ankara pistindeki son koşusu safkana galop niyetine olup bugün daha hazır gireceği bu koşuda yarışı ön grupta takip edip son 400 geçilirken alacağı liderliği fotoya kadar taşıyarak adını birinciliğe yazdıracaktır, rakip yazmak isteyenler sıralamayı dikkate alabilirler. 

SIRALAMAM: 1 // 2,4,6,9 

5.KOŞU: 8 SHESHBESH ilk sınavında starttan tereddütlü çıkınca sıkıntı yaşadı ve grubun 10 boy kadar gerisinde kaldı düzlüğü en geride dönmesine rağmen jokeyi safkanı iç kulvara alarak ortak ataklarına devam etti ve boşlukta kapattığı mesafe kendisine tabelada yer buldurdu, daha kondüsyonlu gireceği bu koşuda ayni sıkıntıları yaşamazsa çok farklı koşacaktır. 5 KIRBULUT son 300 geçilirken öndeki rakibiyle arasında mesafe açılmasına rağmen yaptığı güzel sprint fotoya yakın ikincilik getirdi zamanında yürürse kazanabilir. 1 AKSAKAL, 2 ATEŞBABA, 7 ÖNDER EFE, 3 GÖRKEMCAN ve 4 HABER ŞAH maidenden çıkmak için yarışacaklardır. 

SIRALAMAM: 8,5,1,2 // 7,3,4 

6.KOŞU: 5 MANTICORE sert gruba rağmen gayet başarılı bir performans sergiledi, tekrarlarsa kazanmaya yakındır. 3 FINESSE düzlükten sonra liderliği alıp bir anda fark yaparak kolay kazandığı yarışı gayet başarılıydı, bir kez daha kazanabilir. 1 AKDIAMOND koşunun nitelikli safkanı olup ıskalanmamalıdır. 2 COPPER FIELD potansiyelli bir tay olup bu koşusuyla bir patlama yapıp çıkışa geçmesini bekliyorum. 

SIRALAMAM: 5,3,1,2 

7.KOŞU: 7 ŞEHLEVENT düzlük üzerinde düzgün yer tutamayınca ve önündeki safkanın içe dışa manevrası sonucu bir türlü istediği sprinti atamadı ve zaman kaybetti kazanabileceği bir koşudan üçüncülükle yetinmek zorunda kaldı. Bu sefer sıkıntı yaşamazsa birinciliğin en güçlü adayıdır. 3 BENYOGUM parlak son yarışıyla favorim adete gölgesi olacaktır. 10 DİŞİ KURT en küçük hatayı affetmeyecektir, 2 ALTINKRAL son yarışı formunun karşılığı olamaz bu sefer farklı koşacaktır, 9 ATICI KIZ'da yazılarak rahat bir koşu izlenilmelidir. 

SIRALAMAM: 7,3,10,2,9 

8.KOŞU: 6 WANETTA son yarısı gerçekten müthişti kendi temposunda düzlüğe kadar lider gelip son 400 geçilirken bir anda yarışı hızlandırarak arka grubu dağıtıp uzak farkla kazanmayı başarmıştı. Koştukca gücünü sahaya yansıtan safkan günün en sağlam bankosu olarak kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 6  BANKO 

9.KOŞU: 12 SAADIN GÜCÜ yarışın süratli geçecek olması safkanin şansını arttırmakdadır, bu sefer rövanşı almak isteyecektir. 2 ALTUĞ HAN nihayet etkili  pilotunu bulan safkan sert rakiplerinin hatasını geri çevirmeyecektir. 5 DENİZİM şayet önde boş kalırsa çıktığı gibi kazanabilir, 4 BECOCAN bir sürprize daha imza atabilir sağlam kuponlarda yerini mutlaka almalıdır. 

SIRALAMAM: 12,2,5,4                             


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN