4 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

4 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda PENTOLINE (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FLYING BIRD (1) ciddi rakibi olacaktır.ICE PRINCESS (2) ve LADİN (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla QUEEN ECEM (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.FOURWAY (1) en yakın takipçisi olacaktır.MARAKUJA (5) ve ELİF NUR (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla CLOATTRO (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LEGEND OF CARIA (1) ciddi rakibi olacaktır.VICTORY CHARM (3) ve SABRİ BABA (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KAZİMBABA (2) ve PARTY LOVER (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.FORT LAUDERDALE (1) en yakın takipçileri olacaktır.SALİDA (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Formda olan VİCDANSIZ (4) koşudaki favori isimdir.HERGELE (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KARAYÜREK (3) ve GÜLEN EFE (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki FİRİKYA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ULAKÇI (7-3) ciddi rakibi olacaktır.KATI SEMİH (4) ve LOKOMOTİF (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla HARPUTHANI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DİLAVERAĞA (2) en yakın takipçisi olacaktır.BAHARGÜZELİ (1) ve JUNYIR SANCAK (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki TORO TORO (4) ve ABRAJ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DIBLANZADE (6) ciddi rakipleri olacaktır.KAKAO (10) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi