YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

4 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda PENTOLINE (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FLYING BIRD (1) ciddi rakibi olacaktır.ICE PRINCESS (2) ve LADİN (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla QUEEN ECEM (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.FOURWAY (1) en yakın takipçisi olacaktır.MARAKUJA (5) ve ELİF NUR (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla CLOATTRO (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LEGEND OF CARIA (1) ciddi rakibi olacaktır.VICTORY CHARM (3) ve SABRİ BABA (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KAZİMBABA (2) ve PARTY LOVER (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.FORT LAUDERDALE (1) en yakın takipçileri olacaktır.SALİDA (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Formda olan VİCDANSIZ (4) koşudaki favori isimdir.HERGELE (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KARAYÜREK (3) ve GÜLEN EFE (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki FİRİKYA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ULAKÇI (7-3) ciddi rakibi olacaktır.KATI SEMİH (4) ve LOKOMOTİF (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla HARPUTHANI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DİLAVERAĞA (2) en yakın takipçisi olacaktır.BAHARGÜZELİ (1) ve JUNYIR SANCAK (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki TORO TORO (4) ve ABRAJ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DIBLANZADE (6) ciddi rakipleri olacaktır.KAKAO (10) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN