4 Temmuz Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

4 Temmuz Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KONGO (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KATI KAZAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.EDEBEY (3) ve ÖZDAMAR (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki FİLOZOF TAY (3) ve SİBİRYALI (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BAYDARŞAH (5) en yakın takipçileri olacaktır.FENERLİCAN (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

3.Koşu: Formda olan WIND RUNNER (4) koşudaki favori isimdir.HERO ADMIRAL (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GRADE BOY (5) ve MY DAUGHTER (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla KING KAISER (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARDY KHAN (4) ciddi rakibi olacaktır.TOVİN (2) ve ANALUX (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KIZIMİREM (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.PAROLA (7) ciddi rakibi olacaktır.KOLAÇAN (3-4) ve HALİME HANIM (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: İyi formuyla BEST OF ELİF (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TEARRA (4) en yakın takipçisi olacaktır.AUTUMN PEARL (6) ve SKYLANDER (5) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi