GanyanTime.com
YENİ

3 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

4 Temmuz Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KONGO (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KATI KAZAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.EDEBEY (3) ve ÖZDAMAR (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki FİLOZOF TAY (3) ve SİBİRYALI (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BAYDARŞAH (5) en yakın takipçileri olacaktır.FENERLİCAN (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

3.Koşu: Formda olan WIND RUNNER (4) koşudaki favori isimdir.HERO ADMIRAL (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GRADE BOY (5) ve MY DAUGHTER (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla KING KAISER (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARDY KHAN (4) ciddi rakibi olacaktır.TOVİN (2) ve ANALUX (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KIZIMİREM (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.PAROLA (7) ciddi rakibi olacaktır.KOLAÇAN (3-4) ve HALİME HANIM (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: İyi formuyla BEST OF ELİF (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TEARRA (4) en yakın takipçisi olacaktır.AUTUMN PEARL (6) ve SKYLANDER (5) sonraki ihtimallerdir.