YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Temmuz 2016 Pazar

Kurtiniadis Kurtiniadis

4 Temmuz Kurtiniadis ADANA Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

CLOATTRO: Adana pistinde ilk birinciliğini aldıktan sonra şansını Ankara'da deneyen kısrak, şehir değişimine uyum sağlayamadığından dolayı başarısız sonuçlar aldı. Ardından tekrardan Adana'ya dönüp KV 7 üçüncülüğünün hemen sonrasında benzer grupta çok diri bir görüntü ile fazla zorlanmadan kazanmayı başardı. Bugün yine aynı şartlar altında yarışacağından dolayı muazzam uyumlu olduğu Adana çim pistinde koşuyu kazanmaya oldukça yakın olup Alternatif Tek Adayımdır.


KAZİMBABA: Kış sezonunu dinlenerek geçiren safkan, yaz sezonu ile birlikte çim pistte gördüğü her koşudan sonra formunu yükseltmeyi başardı. Son koşusunda sabırlı bir bekleme yaparak düzlük üzerinde etkili sprinti ile sonuca gitmeye çalışan isim, aksiyonla fotoda BeyazBulut'a mağlup oldu. Bugün için çok etkili jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde yarışacak olmasından ötürü, önde süratli gidecek isimlerin hemen arkasında 3-4 gibi takip edecek olduğu koşuyu düzlük üzerindeki etkili sprinti ile kazanabileceğini düşünüyorum. Favorimdir.


KARAYÜREK: Adana'ya geldikten sonra farklılaştığını gözlemlediğim isim, son dönemde oldukça formda. Etkili sonuçlar aldığı yarışlarının ardından düzenli idmanlarla formunu yükselten kalite isim, bugün için lehine şartlar altında ve lehine avantajlarla start alacak. İki ciddi rakibinden kilo olarak daha avantajlı konumda olan isim sert binicisi Hışman Çizik idaresinde etkili bir performans göstermesini beklediğimden dolayı düzlük üzerinde 3lü ya da 4lü  lüte gireceğini düşündüğüm yarışta koşuyu lehine çevirebilecek isim olup Favorimdir.LOKOMOTİF: Başarılı iki yarış kazandıktan sonra ilgilileri hedefi yükseltip İstanbul arenasında koşmaya karar verdiler. Ancak görüldüğü gibi lehine olmayan şartlar altında ve bazı dezavantajlar ile sert gruplarda kötü performanslar sergiledi ve bugün için geri plana atıldığını gözlemliyoruz. Ben son 3 koşusunun kesinlikle ölçü olmadığını düşündüğüm safkan için şartların ve gidiş hattın lehine olduğunu düşünüyorum. Startla birlikte ön tarafa gelerek koşuyu forse edecek isim, muhtemelen Gökbakır'ın yoğun preslerine maruz kalacaktır. Buna rağmen liderliği almakta Ömer Kaya'nın ısrarcı olması gerektiğini düşünüyorum ve öyle de yapacaktır. Aldığı liderliği yüksek tempoda düzlüğe taşıyarak geriden gelebilecek ataklara direnebileceğini düşündüğüm için cazip konumda olacak olan ismi Favorim olarak öneriyorum.


HARPUTHANI: Start aldığı ilk yarışında usta atlar gibi koşup, o gün koşulan tüm maiden gruplarının en iyi derecesini 1,19,69 ile gerçekleştiren tay güzel eşkali ve düzgün aksiyonları ile dikkatimi çekti. Bugün için usta jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde pista çıkacak olan tay, koşu görmüş olmanın verdiği tecrübe avantajıyla da daha etkili bir performans sergileyerek koşudan birincilikle ayrılmasını beklediğim isimdir. GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum.


ŞEBOŞ: Bir süredir takibimde olan kısrak bugün için lehine şartlar altında start alacak. Ön tarafa yakın gitmeyi seven isim bu stilde koştuğu koşularında başarılı sonuçları ile dikkat çekerken kum pistte ise tam bir istikrar abidesi. Start almış olduğu 25 kum pist koşusunda sadece 8 kez tabela dışında kalmış bir isim olması sebebiyle bu tarz rakipler yanında her daim şanslı olabilecek potansiyeldedir. Bugün için startla birlikte ön tarafta götürmesini beklediğim koşuda müsait kilosunun da vermiş olduğu avantajla koşuyu kazanmaya oldukça yakın görmekteyim. Favorimdir.


ADANA ŞABLONUM (ŞABLONUN TAMAMI: 100,80 TL)

4-CLOATTRO // 1.3
2.3.7.6.1
3.2.1.4
1.4.7.2
4-HARPUTHANI
12.4.11.5.10.1.6


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN