YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

6 Temmuz 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

6 Temmuz Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda GÜNEŞGÜZELİ (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.UÇANBEBEK (11) ciddi rakibi olacaktır.ROJHAT KIZI (10) ve KOPARANKIZ (9) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SADE REYİS (9) koşudaki ilk şanslı isimdir.AZİMLİ ZULUT (1) en yakın takipçisi olacaktır.KENANTAY (12) ve GÜNEYCE (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla RESSAMOĞLU (4) ve MİRZALAĞA (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ACUN (1) ciddi rakipleri olacaktır.GAMBİT (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumdaki AYDANARI (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.HİLVANLI ZEYNO (11) en yakın takipçisi olacaktır.KIMIZ (2) ve GÜLSENUR (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan TRENDSETTER (2) koşudaki favori isimdir.ZAHAN (12) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BELENGEZ (4) ve NASİPLİ (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla DORUKEFE (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAHABEY (15) ciddi rakibi olacaktır.PALA TUMBUL (11) ve AYÇIRA (3-1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan VAĞON (2) koşudaki favori isimdir.DOĞANGELİN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KIZILGERDAN (3) ve AĞILMUSBEYİ (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan fomuyla DORUGÜZEL (9) ve BİLEKKAYA (1-5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.İSMET (10) ciddi rakipleri olacaktır.ASİARTUN (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi durumdaki HACO (5-15) koşudaki ilk şanslı isimdir.FELEMEZ AĞA (4) en yakın takipçisi olacaktır.VAAD (7) ve NOBLE MEN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN