YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

6 Temmuz 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

6 Temmuz Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda GÜNEŞGÜZELİ (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.UÇANBEBEK (11) ciddi rakibi olacaktır.ROJHAT KIZI (10) ve KOPARANKIZ (9) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SADE REYİS (9) koşudaki ilk şanslı isimdir.AZİMLİ ZULUT (1) en yakın takipçisi olacaktır.KENANTAY (12) ve GÜNEYCE (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla RESSAMOĞLU (4) ve MİRZALAĞA (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ACUN (1) ciddi rakipleri olacaktır.GAMBİT (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumdaki AYDANARI (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.HİLVANLI ZEYNO (11) en yakın takipçisi olacaktır.KIMIZ (2) ve GÜLSENUR (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan TRENDSETTER (2) koşudaki favori isimdir.ZAHAN (12) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BELENGEZ (4) ve NASİPLİ (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla DORUKEFE (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAHABEY (15) ciddi rakibi olacaktır.PALA TUMBUL (11) ve AYÇIRA (3-1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan VAĞON (2) koşudaki favori isimdir.DOĞANGELİN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KIZILGERDAN (3) ve AĞILMUSBEYİ (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan fomuyla DORUGÜZEL (9) ve BİLEKKAYA (1-5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.İSMET (10) ciddi rakipleri olacaktır.ASİARTUN (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi durumdaki HACO (5-15) koşudaki ilk şanslı isimdir.FELEMEZ AĞA (4) en yakın takipçisi olacaktır.VAAD (7) ve NOBLE MEN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN