YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

6 Temmuz 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

6 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda HANCIOĞLU (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.GAZEVAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.HABİLDEN (3) ve CANKURTBEY (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ANDIAMO (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FINESSE (2) en yakın takipçisi olacaktır.SANTA PEKAN (5) ve PAN AMİGO (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan MİNİF REYİS (4) koşudaki favori isimdir.ATLIOĞLUM (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.COŞKUNKIZ (9) ve ANADOLUKAN (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BOBUSHKA (4) ve PERHANE (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HERRING (7) ciddi rakipleri olacaktır.AKOYA PEARL (13) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla SOYBAŞ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.OGHUZ (6) en yakın takipçisi olacaktır.ALKANHAN (4) ve REDENTOR (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Deneyimli jokeyiyle ULUER (2) koşudaki favori isimdir.TOROS ASLANI (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TRAKYA ATEŞİ (6) ve YOLDAŞ (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla DERİN SULTAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALARAM (3) ciddi rakibi olacaktır.GÜZELKAYA (1-5) ve ŞEVALABLA (8) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki SON OF A LEGEND (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.GOYCOCHEA (7) en yakın takipçisi olacaktır.DESERT LION (1) ve FAIRLY BORDER (5) sonraki ihtimallerdir.