YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

6 Temmuz 2016 Çarşamba

Kurtiniadis Kurtiniadis

6 Temmuz Kurtiniadis İSTANBUL Tahmin ve Analizleri (783 TL KAZANDIRDI)

 
------------------------ REKLAM ------------------------

ZAL: Bu tarz denk gruplardaki uzun mesafeli yarışlarında forse ederek koştuğu hemen hemen her yarışında mücadelenin içinde kalmayı başaran safkan bugün yine denk grupta ve stilinde herhangi bir rakibi bulunmadığından dolayı iç kulvar ve boş kilosunun da vermiş olduğu avantajla kazanmasını beklediğim isimdir...AKOYA PEARL: Son koşularında çok sert rakipler arasında KV8-9 ve iki G1 koşu koşan ve etkisiz kalan kısrak doğal olarak bugün geri plana atılmış durumda. Denk geuba döndüğü için boş kilosu ve yetenekli jokeyi Mustafa Çiçek idaresinde piste çıkacak olan safkan, bir süredir takibimde olan ve kalitesine çok inandığımdan dolayı büyük bir sürprize imza atabilir. 


ALKANHAN: Önde boş kaldığı her yarışında tehlikeli sonuçlara imza atan safkan bugün de benzer şartlarda yarışacak olmasından dolayı boş kilosu ve stilinde rakibinin bulunmaması sebebiyle  Özcan Yıldırım idaresinde koşuyu kazanmaya oldukça yakındır.


MERT ADAM: Sürekli İstikrarlı koşan safkan bir Kaizbert temsilcisi olması nedeniyle bu tarz dengesiz ve yarış karakterleri birbirini tutmayan istikrarsız isimler arasında bir adım ön planda gördüğüm isimdir. Önde kaçan isimlerin. Hemen arkasında acele etmeden sabırlı bir bekleme yaparsa virajdan sonra alacağı liderliği fotoya kadar korumasını bekliyorum. 


DERİN SULTAN: Lehine şartları bulduğunda çok etkili yarışlar koşan kısrak bugün istediği tarzda bir gidişhat, kendi stiline en uygun jokeylerden biri ile yarışacağından dolayı süratli gidecek olan koşuyu kısa sprintini son 200 e kadar saklayacak olan HALİS KARATAŞ idaresinde sergileyeceği güçlü sprinti ile kazanmasını bekliyorum ve GÜNÜN BANKO İSMİ OLARAK ÖNERİYORUM...


FAIRLY BOERDER: Aradan sonra görmüş olduğu sentetik pist yarışını pek ölçü almıyorum. Çimde en az iki katı daha etkili koştuğundan dolayı denk rakipleri yanında güzel idman görüntüsü ile koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir. 


İSTANBUL ŞABLONUM 

7.3.5.9.10.4
13.10.6.7.3.4.11
4.6.7.3
1.6.3.2.5
4-DERİN SULTAN
5.2.11

6'LI GANYAN (3/6/6/6/4/2) :783,59 TL KAZANDIRMIŞTIR.

TÜRKİYE'NİN TARTIŞMASIZ EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ


EMEĞE SAYGI. LÜTFEN SİTEMİZİ TÜM YARIŞSEVER DOSTLARINIZA TAVSİYE EDİNİZ.


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN