YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

7 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

7 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile IŞILAY (3) ve LOFTY SWORD (4) birinciliğin güçlü adayları olup; SELLY (6) ve TARSUS BEYAZI (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşularını kazanan KESKİNNAZ (3) ve BİRKASIM (6) birinciliğin güçlü adayları olup; SEYYAHKIZI (1) ve ALTIN SEVDA (5) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki safkanlardan GOOD HEARTED (4) ve TUĞRA (3) birinciliğin güçlü adayları olup; ROKSANA (2) ve CAMELOT (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: KING OF TRAKYA (5), NOISY BOY (1) ve LEFKELİ (3) birinciliğin güçlü adayları olup; RADIKAL STAR (2) koşunun sürpriz ismidir.

5.Koşu: Uygun bir grup ve tecrübeli binicisi ile YÜKSELİM (2) favorimizdir. ŞAFAK VAKTİ (1), DAŞTANBEY (7) ve FOTERLİ (6) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

6.Koşu: Sevdiği mesafede YAVUZSEL (5),toparlanan GÖZ DAĞI (1),etkili yarışları ile HOUDINI (2) ve uzayan mesafede I SAW THE SUN (8) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: İyi durumdaki safkanlardan KARA TURNA (4) ve PETEK DİSA (3) birinciliğin güçlü adayları olup; YOUNG BOND (1) ve MISTER LOBA LOBA (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız BERKEBEY (2), etkili olduğu pistte ŞEREFLİCAN (10), son koşusunda dikkat çeken ORMANCI DAYI (8) ve etkili olabileceği mesafede EDİZHAN (5) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN