YENİ
6'lı Ganyan Başlama Saatlerinde Değişiklik! 25 Eylül Pazartesi (Bugün) itibariyle Gündüz yarışlarında saat 15.00’da, Gece Yarışlarında ise saat 18.30’da başlayacaktır.

7 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

7 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile IŞILAY (3) ve LOFTY SWORD (4) birinciliğin güçlü adayları olup; SELLY (6) ve TARSUS BEYAZI (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşularını kazanan KESKİNNAZ (3) ve BİRKASIM (6) birinciliğin güçlü adayları olup; SEYYAHKIZI (1) ve ALTIN SEVDA (5) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki safkanlardan GOOD HEARTED (4) ve TUĞRA (3) birinciliğin güçlü adayları olup; ROKSANA (2) ve CAMELOT (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: KING OF TRAKYA (5), NOISY BOY (1) ve LEFKELİ (3) birinciliğin güçlü adayları olup; RADIKAL STAR (2) koşunun sürpriz ismidir.

5.Koşu: Uygun bir grup ve tecrübeli binicisi ile YÜKSELİM (2) favorimizdir. ŞAFAK VAKTİ (1), DAŞTANBEY (7) ve FOTERLİ (6) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

6.Koşu: Sevdiği mesafede YAVUZSEL (5),toparlanan GÖZ DAĞI (1),etkili yarışları ile HOUDINI (2) ve uzayan mesafede I SAW THE SUN (8) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: İyi durumdaki safkanlardan KARA TURNA (4) ve PETEK DİSA (3) birinciliğin güçlü adayları olup; YOUNG BOND (1) ve MISTER LOBA LOBA (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız BERKEBEY (2), etkili olduğu pistte ŞEREFLİCAN (10), son koşusunda dikkat çeken ORMANCI DAYI (8) ve etkili olabileceği mesafede EDİZHAN (5) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.