YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

7 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

7 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Sevdiği mesafede İPEKKIZ (4),toparlanan YILDIRIM ŞAH (3),etkili yarışları ile KARAGÜN DOSTU (2) ve uzayan mesafede DEATH RACER (1) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan KANATORYA (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde NERUDA (3) favorinin ciddi rakibi olup; NIGELLA (4) ve BEST GUNNER (1) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen ZABALAM (3-4) favorimizdir. İyi durumu ile İYONE (1-16) favorinin ciddi rakibi olup; SULTANPELİN (2) ve MARSİLYA (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ŞEKER KAHRAMAN (7) ve RAMAZAN EFENDİ (6) birinciliğin güçlü adayları olup; CELONIO (3) ve BABA AYHAN (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen DORABEY (4) favorimizdir. İyi durumu ile BURKAL (7) favorinin ciddi rakibi olup; AK BEYAZ MEHMET (2) ve BİTİRİMKARINCA (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile FLYING QUEEN (7) favorimizdir. ERYN (1), WHITESOX (9) ve POUR TOI (8) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Son koşusunu kazanan AĞACEMAL (8) favorimizdir. İdeal mesafesinde MELOŞ (3) favorinin ciddi rakibi olup; KUZİKO (1) ve HONG KONG (9) hata affetmeyecek isimlerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN