GanyanTime.com
YENİ

7 Temmuz 2016 Perşembe

SERCAN çancı

7 Temmuz Kurtiniadis ANKARA ve İZMİR Tahminleri, Analizleri

 

ANKARA TAHMİNLERİM


TUĞRA: Verdiği aranın ardından yarışlar görerek formunu üst seviyeye çıkartan safkan, idman pistinde müthiş sağlıklı bir görüntü sergilediğinden dolayı, kapattığı kondüsyon açığının da avantajı ile birlikte müsait rakipler yanında koşuyu kazanmaya oldukça yakın gördüğüm isim olarak Alternatif Tek Adayımdır. Tek rakibinin büyük değişim gösteren GOOD HEARTED olmasını bekliyorum.

FOTERLİ: Yüksek potansiyelini bir türlü yarışlarına tam anlamıyla yansıtamayan kaliteli safkan, nihayet son koşusunda kolay ve dereceli bir birincilik elde etti. Bugün kendisinden yaşça büyük rakipler yanında start alacak olsa da devam eden formu ile bu koşuyu da kazanmaya oldukça yakın olduğuna inanıyorum. Alternatif Tek Adayımdır.

YAVUZSEL: Yüksek potansiyele sahip bir safkan olmasına rağmen çeşitli sıkıntılarından dolayı uzun süre yarışlarına ara verdiğinden dolayı gerçek gücünü ispat edemediğini düşünüyorum. Aradan sonra döndüğü yarışlarda kondüsyon açığını büyük ölçüde kapatan kaliteli safkan son derece uygun rakipleri yanında klas jokeyi ile yarışacak olmasından dolayı, startla birlikte ön tarafa gelip forse etmesini beklediğim koşuda beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya oldukça yakın olup, GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOSU olarak öneriyorum.


ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM (TUTAR:161,28)

3-TUĞRA / / 4-GOOD HEARTED
5.3.1.11.8.10.7.6
6-FOTERLİ // 9.1.2.7.4.8
5-YAVUZSEL
1.4.3.8
9.5.11.2.4.6


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


İZMİR TAHMİNLERİM


ZABALAM:Bir süredir takibimde olan safkan, son yarışında muazzam bir performans göstererek KV koşuda ikincilik elde ederek formunun zirvesine ulaştığını belli etti. Bugün için oldukça müsait bir grupta start alacak safkan eküri desteğiyle gün içerisinde kolay kazanmasını beklediğim isim olduğundan, GÜNÜN BANKO İSMİ olarak öneriyorum.


İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM (129,6) 

6.3.4.8.2
3-ZABALAM
6.7.5
7.3.4
6.3.7.13.15.1.8.16
8.3.15.10.7.4