GanyanTime.com
YENİ

8 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

9 Temmuz Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BERLIN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.YAFET (2) en yakın takipçisi olacaktır.ELİF NUR (4) ve DEEP FORTUNE (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla FALL THE SUN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FEARLESS SON (4) ciddi rakibi olacaktır.DREAMS TO REALITY (1) ve KOMEDYEN (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki LOST RIVER (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.NEW ALAÇAT (3-14) ciddi rakibi olacaktır.BAYINDIRHAN (2) ve SOLO TÜRK (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ALBURAK KIZI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MERZA (8-12) en yakın takipçisi olacaktır.KIŞGÜLÜ (7-3) ve ZEMZEMKIZI (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KOZAN DAĞI (3) ve BERKALP (2) koşuda birlikte şans verilebilecek 
isimlerdir.TUĞBEY (4) ciddi rakipleri olacaktır.AĞAKAFKASLI (1-5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla ÇALIK (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LENGÜR LÜNGÜR (2) ciddi rakibi olacaktır.ÇAKIRALP (5) ve BİMEN (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan ÖZSOYHAT (1) koşudaki favori isimdir.COŞKUNAĞA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KÜÇÜKKUYU (6) ve EBRULİ HATUN (7) sonraki ihtimallerdir.