YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

8 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

9 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda İDEALİST (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DALGACI (8) ciddi rakibi olacaktır.İMKANSIZIM (10) ve ÇAĞRILAN (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GÖRGÜNCAN (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.FÜLANE (6-7) en yakın takipçisi olacaktır.BALK (2) ve DİLBER GÜLÜ (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla DEMİRCİEFE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KÜÇÜK DEMİRKIRIM (4-2) en yakın takipçisi olacaktır.KURYE (3) ve NADİDE SULTAN (9) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan BY RA (3) koşudaki favori isimdir.MARDINAR (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜK AMED (1) ve TREASURE HUNT (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla LİDEREFE (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TOROSDAĞI (1) en yakın takipçisi olacaktır.KADHAN (2) ve KOŞANAĞA (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki ATOMBOMBASI (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜREĞİM (5) en yakın takipçisi olacaktır.REİS BABA (8) ve MAHMUT BERAT (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan YILMABAŞAR (7) koşudaki favori isimdir.MERİH (4-3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SERHANTAY (9) ve ENDEREFE (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki SANZATU (7) ve RUBICON (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEDEMŞAH (2) ciddi rakipleri olacaktır.OĞLUM BERAT (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla RUDE BOY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GREY CORAL (3) en yakın takipçisi olacaktır.ARSEN LUPEN (4) ve ENRICOM (1) sonraki ihtimallerdir.

10.Koşu: Artan formuyla PRATİK NEVZAT (3) koşudaki favori isimdir.BELA MİYA (9) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KIZGINÇÖL (1) ve ATAKAN YELİ (8) sonraki ihtimallerdir.