9 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

9 Temmuz Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda İDEALİST (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DALGACI (8) ciddi rakibi olacaktır.İMKANSIZIM (10) ve ÇAĞRILAN (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GÖRGÜNCAN (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.FÜLANE (6-7) en yakın takipçisi olacaktır.BALK (2) ve DİLBER GÜLÜ (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla DEMİRCİEFE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KÜÇÜK DEMİRKIRIM (4-2) en yakın takipçisi olacaktır.KURYE (3) ve NADİDE SULTAN (9) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan BY RA (3) koşudaki favori isimdir.MARDINAR (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜK AMED (1) ve TREASURE HUNT (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla LİDEREFE (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TOROSDAĞI (1) en yakın takipçisi olacaktır.KADHAN (2) ve KOŞANAĞA (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki ATOMBOMBASI (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜREĞİM (5) en yakın takipçisi olacaktır.REİS BABA (8) ve MAHMUT BERAT (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan YILMABAŞAR (7) koşudaki favori isimdir.MERİH (4-3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SERHANTAY (9) ve ENDEREFE (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki SANZATU (7) ve RUBICON (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEDEMŞAH (2) ciddi rakipleri olacaktır.OĞLUM BERAT (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla RUDE BOY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GREY CORAL (3) en yakın takipçisi olacaktır.ARSEN LUPEN (4) ve ENRICOM (1) sonraki ihtimallerdir.

10.Koşu: Artan formuyla PRATİK NEVZAT (3) koşudaki favori isimdir.BELA MİYA (9) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KIZGINÇÖL (1) ve ATAKAN YELİ (8) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi