YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

17 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

Beyoğlu Koşusu’nu Özcan Yıldırım ile ABBAS YOLCU Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3 yaşlı tayların İstanbul yarış sezonun içerisindeki bu önemli randevusunu (Açık-G1) Oğuz Yalçın'ın ABBAS YOLCU (Mountain Cat - Lifechain / Abbas) isimli tayı, jokeyi Özcan Yıldırım ile kazanmayı başardı. 

3 yaşlı 10 dişi İngiliz tayının katıldığı Beyoğlu Koşusu, kum (Sentetik) pistte 2100 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. Birincilik ikramiyesi 350.000 TL olan ve geçmiş koşu performansları başarılı tayların katıldığı 2016 yılı Beyoğlu  Koşusu'nda ikinciliği, son kez Anafartalar Koşusu'nu (G3) kazanarak bu koşuya gelen EUPRHATES (Curlin - Sacred Saue / Holy Bull) elde ederken, Ayhan Kurşun ile bu önemli mücadelede boy gösteren CURTARALO (Kurtiniadis - Primadonna / Halling) üçüncü, 90. Gazi Koşusu'nu yakın ara beşinci tamamlayan IMPULSIVE (Mizzen Mast - Good Evening / Dixieland Heat) de dördüncü oldu. 

Kazanan ABBAS YOLCU için koşunun bitiriş derecesi 2.11.88 olarak kayıtlara geçerken, farklar 1,5 Boy - 4 Boy - 2,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

26  Haziran günü düzenlenen 90. Gazi Koşusu'na, Mickael Barzalona ile katılan ve bu koşuda istediği sonucu alamayan ABBAS YOLCU, kum (sentetik) pistteki ikinci yarışında, Beyoğlu Koşusu'nu (G1) kazanmayı başardı. ABBAS YOLCU ayrıca, Adana Yeşiloba Hipodromu'nda 15 Mart tarihinde düzenlenen Tendürek Koşusu'nu (A3) Akın Sözen idaresindeki kazanmıştı.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN