YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

31 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

Çanakkale Zaferi Koşusu'nu Gökhan Kocakaya ile STORM GIRL Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Geçmiş koşu performansları parlak tayların, kıyasıya bir mücadele verdiği sezonun bu önemli randevusunu, koşuya katılan tek dişi tay olan, F. Sedat Dağyudan'ın sahibi olduğu, Mehmet Korkmaz tarafından antrene edilen, STORM GIRL (Sağanak - Dağ Ateşi / Odinhan) isimli tay, jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazandı.

Üst üste 5 koşu kazanarak bir anda dikkatleri üzerine çeken STORM GIRL, son kez 10 Temmuz tarihinde katıldığı Prof. Kazım Köylü Koşusu'nu (G3) ikinci olarak tamamlamıştı.

3 yaşlı 15 Arap tayının, çim pistte 1600 metre mesafede birincilik mücadelesi verdikleri Çanakkale Zaferi Koşusu'nda ikinciliği, Uğur Kazancı'nın sahibi olduğu Selim Kaya idaresindeki SAADIN GÜCÜ (İzbatur - Allıbahar / Sideways) elde ederken, Halis Karataş idaresindeki, Semra Aksu'nun sahibi olduğu DENİZİM (Altaha - İlkehanım / Yelhan) üçüncü, iç kulvara yakın ataklar sergileyen, Mehmet Altın'ın sahibi olduğu, Kadir Tokaçoğlu ile bu önemli koşuda yer alan AĞAPERSEN (Joker - Persenin Kızı / Beyaz Martı) de dördüncü oldu.

Kazanan STORM GIRL için koşunun bitiriş derecesi 1.46.70 olarak kayıtlara geçerken, farklar 1/2 Boy - 1 Boy - 2 Boy olarak kayıtlara geçti.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN