YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

14 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

Dolmabahçe Koşusu’nu Mustafa Çiçek ile TENERIFE SONG Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

13 Temmuz Çarşamba günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda günün önemli koşularından biri olan Dolmabahçe Koşusu’nu (Açık - G2 / D); Mehmet Kaan Kurt’un, TENERIFE SONG (Fastneck Rock - Dancingintheclouds / Rainbow Quest) isimli kısrağı jokey Mustafa Çiçek idaresinde kazanmayı başardı. 13. startını alan TENERIFE SONG bu birincilikle 4. birinciliğini elde etmiş oldu.

Kum (sentetik) pistte 2000 metre mesafe üzerinden  gerçekleştirilen koşuda; 3+ yaşlı 10 İngiliz kısrağı start aldı. Birincilik ikramiyesi 170.000 TL olan ve son metrelerinde büyük bir çekişmeye sahne olan koşunun ikinciliğini HARD BABY (Unaccounted For - Uni Baby / Flying Spur) elde ederken, ELEVATO (Kaneko-Zeynep Hanım/Distant Relative) üçüncü, PARLERA (Bernstein-Natalie Beach/Tempranero) da dördüncü oldu.

Kazanan TENERIFE SONG için koşunun bitiriş derecesi 2.05.46 olurken, farklar 1/2 Boy - 1,5 Boy - Boyun şeklinde sonuçlandı.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN