YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

Karadeniz Koşusu’nu Selim Kaya ile TATVAN İNCİSİ Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

27 Temmuz Çarşamba akşamı İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilen Karadeniz Koşusu'nu (Açık - G1 / D); Gülnur Gülerce’nin TATVAN İNCİSİ (Scarface - Hanımkız / Always A Classic) isimli kısrağı, jokeyi Selim Kaya ile kazandı.

3+ yaşlı 8 İngiliz kısrağının, çim pistte 1600 metre mesafede birincilik mücadelesi verdikleri koşuda; Kazım Yararel’in sahibi olduğu jokey Ömer Kaya ile koşuya katılan CHERI CHERI LADY (Luxor-Uni Baby/Flying Spur)  ikinciliği elde ederken, Metin Günday’ın jokey Sadettin Boyraz ile start alan HELGALEIN (Halicarnassus-Miss Despina/Always A Classic) isimli kısrağı  üçüncü, Gülnur Gülerce’nin sahibi olduğu, jokey Halis Karataş ile start alan ve kazanan TATVAN İNCİSİ'nin ekürisi olarak koşuya iştirak eden WILLPOWER (Victory Gallop-Free Trade/Shareef Dancer) isimli kısrak da dördüncü oldu.

Birincilik ikramiyesi 350.000 TL olan koşuda, 19. startında 10. birinciliğini elde eden ve bu önemli koşuyu geçen senede kazanma başarısı gösteren TATVAN İNCİSİ için koşunun bitiriş derecesi 1.22.69 olurken, farklar 1/2 Boy - 3 Boy - Boyun şeklinde sonuçlandı.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN