YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

1 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

Konak Belediye Başkanlığı Koşusu’nu Onur Öztürk ile HOSLİ Kazandı

 

Haziran ayının son günü, İzmir Şirinyer Hipodromu, Konak Belediye Başkanlığı Koşusu'na (KV-8 / S) ev sahipliği yaptı. Programın 4. koşusu olan bu mücadeleyi, Uğur Kazancı’nın HOSLİ (Bekmezbey - Belginim / Strike The Gold) isimli safkanı, jokeyi Onur Öztürk ile kazanmayı başardı.

3+ yaşlı İngiliz atlarına mahsus koşu, çim pistte 2000 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilirken, koşuya 10 safkan katıldı. 58.500 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun ikincisi TEMELHAN (Kaneko - Lost Control / Common Grounds) olurken, ÇARÇIRA (Royal Abjar - Marquise / Common Grounds) ve eküri safkanlardan CEREMONY (Bosporus - Duygu Ece / Doyoun) da tabelanın son iki sırasını paylaşan isimler oldular.

Kazanan HOSLİ  için koşunun bitiriş derecesi 2.02.42 olurken, farklar 2 Boy - Burun - Uzak  şeklinde sonuçlandı.

3 koşu aranın ardından yeniden birincilik elde etmeyi başaran Bekmezbey temsilcisi HOSLİ son olarak, 18 Ocak tarihinde Bursa Osmangazi Hipodromu'nda katıldığı Handikap - 17 mücadeleyi kazanmayı başarmıştı.