YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

30 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Kosova Koşusu'nu Halis Karataş ile İZŞAN Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

29 Temmuz Cuma gününün en önemli koşusu olma özelliğine sahip Kosova Koşusu (Açık - G2 / DHÖ), İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda, programın 8. mücadelesi olarak düzenlendi. 4+ yaşlı Arap atlarının bu önemli randevusunu, A. Lami Karaçizmeli'nin İZŞAN (Deha - İzay / Al-Işık)  isimli atı, jokeyi Halis Karataş ile kazandı.

4+ yaşlı 15 Arap atının, çim pistte 1900 metre mesafede birincilik mücadelesi verdikleri Kosova Koşusu'nda;  ikinciliği, Murat Gündüzeli idaresindeki OĞLUM EGE (Rikardo - Benim Kızım / Benim Oğlum) elde ederken, Selim Kaya ile bu önemli koşuda boy gösteren 8 yaşındaki kır safkan KARAÜZÜM (Halid - Biriçimsu / Batyskaf) üçüncü, son metrelerdeki atakları ile Deniz Yıldız ile bu koşuya katılan BESLENEY (Karambol 1 - Ilgın / Tolga) da dördüncü oldu.

Kazanan İZŞAN için koşunun bitiriş derecesi 2.06.22 olarak kayıtlara geçerken, farklar Boyun - Baş - 2 Boy olarak kayıtlara geçti.

Kariyerinin 11. birinciliğine ulaşan Deha temsilcisi İZŞAN ayrıca, Hazım R. Gözlükçü Koşusu (G3), Faruk Ayral Koşusu (KV-7), Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusu (KV-6) ve İstanbul Üniverisitesi Veteriner Fakültesi (KV-6) koşuları galibidir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN