YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ BEYAZ BAYRAK 9 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK TAKİPÇİLERİMİZE 6.475 TL KAZANDIRDI. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN.

30 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Kosova Koşusu'nu Halis Karataş ile İZŞAN Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

29 Temmuz Cuma gününün en önemli koşusu olma özelliğine sahip Kosova Koşusu (Açık - G2 / DHÖ), İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda, programın 8. mücadelesi olarak düzenlendi. 4+ yaşlı Arap atlarının bu önemli randevusunu, A. Lami Karaçizmeli'nin İZŞAN (Deha - İzay / Al-Işık)  isimli atı, jokeyi Halis Karataş ile kazandı.

4+ yaşlı 15 Arap atının, çim pistte 1900 metre mesafede birincilik mücadelesi verdikleri Kosova Koşusu'nda;  ikinciliği, Murat Gündüzeli idaresindeki OĞLUM EGE (Rikardo - Benim Kızım / Benim Oğlum) elde ederken, Selim Kaya ile bu önemli koşuda boy gösteren 8 yaşındaki kır safkan KARAÜZÜM (Halid - Biriçimsu / Batyskaf) üçüncü, son metrelerdeki atakları ile Deniz Yıldız ile bu koşuya katılan BESLENEY (Karambol 1 - Ilgın / Tolga) da dördüncü oldu.

Kazanan İZŞAN için koşunun bitiriş derecesi 2.06.22 olarak kayıtlara geçerken, farklar Boyun - Baş - 2 Boy olarak kayıtlara geçti.

Kariyerinin 11. birinciliğine ulaşan Deha temsilcisi İZŞAN ayrıca, Hazım R. Gözlükçü Koşusu (G3), Faruk Ayral Koşusu (KV-7), Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusu (KV-6) ve İstanbul Üniverisitesi Veteriner Fakültesi (KV-6) koşuları galibidir.


11.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

11.12 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN