YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

Özdemir Atman Koşusu’nu Selim Kaya ile FOULITA Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

17 Temmuz Pazar günü birbirinden önemli koşulara ev sahipliği yapan İstanbul Velifendi Hipodromu’nda, merhum Özdemir Atman anısına düzenlenen koşuyu (Açık - G3 / TR / Dişi) Ergun Kalabak’ın FOULITA (Unaccounted For - Speedy Girl / Wolf) isimli tayı, jokeyi Selim Kaya ile kazanmayı başardı. 

3 yaşlı 10 dişi İngiliz tayının katıldığı Özdemir Atman Koşusu, çim pistte 2100 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. Birincilik ikramiyesi 126.000 TL olan ve 90. Gazi Koşusu'nda da yer alan 3 tayın da katıldığı 2016 yılı Özdemir Atman Koşusu'nda ikinciliği, dış kulvardan Halis Karataş idaresinde etkili ataklar sergileyen Mİ BOMBON (Cuvee - Lalla Mina / Distant Relative) elde ederken, KAİNAT (Dai Jin - Fuss Cat / Always A Classic) üçüncü, İPSİZ KIZ (Red Bishop - Shiero / Castle Rising) da dördüncü oldu. 

Kazanan FOULITA için koşunun bitiriş derecesi 2.12.20 olarak kayıtlara geçerken, farklar Baş - 4 Boy - 2 Boy şeklinde sonuçlandı. 

Son kez 90. Gazi Koşusu'nda boy gösteren ve katıldığı bu koşuda başarılı bir netice alamayan kısrak, kariyerinin 4. ve en önemli başarısına Özdemir Atman Koşusu'nu kazanarak ulaştı.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN