YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

3 Temmuz 2016 Pazar

GanyanTime.com

Sadun E. G. Atığ Koşusu’nu Halis Karataş WANETA Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3 Temmuz Pazar günü, seyir zevki yüksek koşulara ev sahipliği yapan İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda 2 yaşlı tayların katılımıyla, çim pistte 1200 metre mesafede Sadun Eşref Güney Atığ (Açık-G3) koşusu düzenlendi.  Bu önemli koşuyu, starttan itibaren liderliği alan ve bu liderliği aynaya kadar korumayı başaran, Murat Kadaifçioğlu’nun WANETA (Mountain Cat - Blushing Doe / Running Stag) isimli dişi tayı, jokey Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Birincilik ikramiyesi 126.000 TL olan ve 2 yaşlı 8 İngiliz tayının katıldığı Sadun Eşref Güney Atığ Koşusu’nda, GÜLAN BİNDA (Mali - Deste / Pardon) ikinci olurken, MANTICORE (Native Khan - Insolence / Mr Greeley)  ve AK DIAMOND (Win River Win - Cybele / Royal Abjar) tabelanın son iki sırasını paylaşan isimler oldular.

Kazanan WANETA potoyu geçerken kronometreler 1.10.38’i gösterdi. Koşuda farklar ise Uzak - 2,5 Boy - 1/2 Boy şeklinde kayıtlara geçti.

Yarış yaşamının ikinci koşusundan da galip ayrılmayı başaran doru kısrak WANETA, 15 Haziran tarihinde katılıp kazandığı Şartlı - 1 mücadelenin ardından, Sadun Eşref Güney Atığ Koşusu'nu da ilk sırada tamamladı.


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN