YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

28 Temmuz 2016 Perşembe

GanyanTime.com

TSYD Ankara Şubesi Koşusu’nu Akın Sözen ile AMIGRA Kazandı

 

26 Temmuz Salı günü, Enver Erlat Koşusu ile birlikte günün bir diğer kupalı mücadelesi olan, Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesi Koşusu (KV-6) Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda düzenlendi. Koşuyu Adem İpek'in AMIGRA (Popular Demand - Kenyona / Sea Hero) isimli tayı, jokeyi Akın Sözen ile kazandı. Kariyerinin 4. ve en önemli koşu galibiyetine ulaşan doru kısrak AMIGRA son olarak, 30 Haziran tarihinde yine Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda katıldığı Şartlı - 4 mücadeleyi, aprantisi Hışman Çizik idaresinde kazanmayı başarmıştı.

Kum pistte 2000 metre mesafeli TSYD Ankara Şubesi Koşusu’na, 3 yaşlı 2'si erkek 2'si dişi toplam 4 İngiliz tayı katıldı. Birincilik ikramiyesi 52.500 TL olan koşunun ikinciliğini, kazanan AMIGRA'nın uzak farkla gerisinde DİDİ KOÇİ (Bosporus - Gold Maria / Strike The Gold) elde ederken, KOZBEYİ (Yonaguska - Tizzie Mellie / Tiznow) üçüncü, koşuya katılan bir diğer kısrak TATVAN KIZILCA (Discreet Cat - Supah Gem / Gold Meridian) da dördüncü oldu.

Kazanan AMIGRA için koşunun bitiriş derecesi 2.12.25 olurken, farklar Uzak - Uzak - Uzak şeklinde gerçekleşti.