YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

30 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Ulubat Koşusu'nu Barış Kurdu ile EL ASESINO Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 29 Temmuz Cuma akşamının en önemli koşusu olan Ulubat Koşusu (Açık - A3), 2 yaşlı safkan İngiliz taylarının katılımıyla, programın 6. mücadelesi olarak düzenlendi.

Bu önemli koşuyu, Duygu Fatura'nın EL ASESINO (Three Valleys - Amarilou / Slicky) isimli atı, jokeyi Barış Kurdu ile kazandı.

Yarış yaşamına  1 Temmuz günü İzmir Şirinyer Hipodromu'nda katıldığı 1100 metre mesafeli Şartlı - 1 mücadele ile başlayan safkan, start almış olduğu bu koşuyu da Barış Kurdu idaresinde kazanmayı başarmıştı.

2 yaşlı 11 İngiliz tayının, çim pistte 1200 metre mesafede birincilik mücadelesi verdikleri Ulubat Koşusu'nda ikinciliği, son koşusunu kazanarak Ulubat Koşusu'na gelen, Gökhan Gökçe idaresindeki RAMAZAN EFENDİ (Lion Heart - Ulya / Pennine Walk)  elde ederken, Mustafa Çiçek ile bu önemli mücadelede boy gösteren WAIT FOR IT (Eagle Eyed - All The Bess / Galileo) üçüncü, Feyzullah Avcı idaresindeki MASTER OF THE WIND (Cuvee - Firstmoon / Mountain Cat) de dördüncü oldu.

Kazanan EL ASESINO için koşunun bitiriş derecesi 1.11.87 olarak kayıtlara geçerken, farklar 3,5 Boy - 1,5 Boy - 1 Boy olarak gerçekleşti.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN