YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Ulubat Koşusu'nu Barış Kurdu ile EL ASESINO Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 29 Temmuz Cuma akşamının en önemli koşusu olan Ulubat Koşusu (Açık - A3), 2 yaşlı safkan İngiliz taylarının katılımıyla, programın 6. mücadelesi olarak düzenlendi.

Bu önemli koşuyu, Duygu Fatura'nın EL ASESINO (Three Valleys - Amarilou / Slicky) isimli atı, jokeyi Barış Kurdu ile kazandı.

Yarış yaşamına  1 Temmuz günü İzmir Şirinyer Hipodromu'nda katıldığı 1100 metre mesafeli Şartlı - 1 mücadele ile başlayan safkan, start almış olduğu bu koşuyu da Barış Kurdu idaresinde kazanmayı başarmıştı.

2 yaşlı 11 İngiliz tayının, çim pistte 1200 metre mesafede birincilik mücadelesi verdikleri Ulubat Koşusu'nda ikinciliği, son koşusunu kazanarak Ulubat Koşusu'na gelen, Gökhan Gökçe idaresindeki RAMAZAN EFENDİ (Lion Heart - Ulya / Pennine Walk)  elde ederken, Mustafa Çiçek ile bu önemli mücadelede boy gösteren WAIT FOR IT (Eagle Eyed - All The Bess / Galileo) üçüncü, Feyzullah Avcı idaresindeki MASTER OF THE WIND (Cuvee - Firstmoon / Mountain Cat) de dördüncü oldu.

Kazanan EL ASESINO için koşunun bitiriş derecesi 1.11.87 olarak kayıtlara geçerken, farklar 3,5 Boy - 1,5 Boy - 1 Boy olarak gerçekleşti.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN