YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

1 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda QUEEN VICTORY (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ELİF NUR (3) ciddi rakibi olacaktır.CELAL BEY (1) ve MY NERİS (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan CLOATTRO (1) koşudaki favori isimdir.LEGEND OF CARIA (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TENERIFE (10) ve MARIAGE (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki İŞKODRA (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.BAYINDIRHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.HARD STONE (11) ve OĞLUMKEREM (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan AKSOYAK (2-1) koşudaki favori isimdir.TAŞKIR (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ÖZSOYHAT (8) ve İZPEK (7) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki İMPARATOR (1) ve KAÇAR FEVZİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TUNAHANBEY (5) en yakın takipçileri olacaktır.KAÇIN GELİYOR (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla HARPUTHANI (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ANTEPLİ ARİF (2) ciddi rakibi olacaktır.ALDUT (1) ve TEKÇAPKAN (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki DESTINO (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.JUST ANGRY (4) en yakın takipçisi olacaktır.KASAP ÜNAL (11) ve BERATINKIZI (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN