1 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
YENİ
UNUTMAYIN! SİTEMİZİN DEVAMLILIĞI İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK VE SİTEMİZİ TÜM YARIŞ SEVER DOSTLARINIZA ÖNEREREK BİZE DESTEK OLABİLİRSİNİZ. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

1 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

1 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda QUEEN VICTORY (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ELİF NUR (3) ciddi rakibi olacaktır.CELAL BEY (1) ve MY NERİS (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan CLOATTRO (1) koşudaki favori isimdir.LEGEND OF CARIA (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TENERIFE (10) ve MARIAGE (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki İŞKODRA (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.BAYINDIRHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.HARD STONE (11) ve OĞLUMKEREM (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan AKSOYAK (2-1) koşudaki favori isimdir.TAŞKIR (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ÖZSOYHAT (8) ve İZPEK (7) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki İMPARATOR (1) ve KAÇAR FEVZİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TUNAHANBEY (5) en yakın takipçileri olacaktır.KAÇIN GELİYOR (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla HARPUTHANI (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ANTEPLİ ARİF (2) ciddi rakibi olacaktır.ALDUT (1) ve TEKÇAPKAN (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki DESTINO (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.JUST ANGRY (4) en yakın takipçisi olacaktır.KASAP ÜNAL (11) ve BERATINKIZI (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.