YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

1 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

1 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda MY CEM (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜCESOY (9) ciddi rakibi olacaktır.ÇİFTÇİBEY (4) ve ÇERMİ KHAN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla HAŞİM AĞA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MAKEDON (5) en yakın takipçisi olacaktır.CRASSUS (1) ve AĞAEFENDİ (7) sonraki ihtimallerdir.


3.Koşu: İyi durumdaki JUNIOR DURU (4) ve GOYCOCHEA (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PİYONA (3) ciddi rakipleri olacaktır.SEYİR (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumdaki RAZYANA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.TUMBULZELE (7) en yakın takipçisi olacaktır.BESSEY (1) ve GÜNYÜZÜ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan PHUKET (5) koşudaki favori isimdir.YENİLMEZ (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MEAN OF LIFE (3) ve BURGUNDY BLUE (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki PEKSOYUNOĞLU (5) ve KARTALÖMER (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KIRMIZIKAYA (3-4) ciddi rakipleri olacaktır.KONUKSEVER (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: İyi formuyla TEARRA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.OVA KARTALI (3) en yakın takipçisi olacaktır.MADEMOISELLE (9) ve BLUE POWER (11) sonraki ihtimallerdir.


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN