YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

1 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

1 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda MY CEM (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜCESOY (9) ciddi rakibi olacaktır.ÇİFTÇİBEY (4) ve ÇERMİ KHAN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla HAŞİM AĞA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MAKEDON (5) en yakın takipçisi olacaktır.CRASSUS (1) ve AĞAEFENDİ (7) sonraki ihtimallerdir.


3.Koşu: İyi durumdaki JUNIOR DURU (4) ve GOYCOCHEA (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PİYONA (3) ciddi rakipleri olacaktır.SEYİR (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumdaki RAZYANA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.TUMBULZELE (7) en yakın takipçisi olacaktır.BESSEY (1) ve GÜNYÜZÜ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan PHUKET (5) koşudaki favori isimdir.YENİLMEZ (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MEAN OF LIFE (3) ve BURGUNDY BLUE (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki PEKSOYUNOĞLU (5) ve KARTALÖMER (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KIRMIZIKAYA (3-4) ciddi rakipleri olacaktır.KONUKSEVER (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: İyi formuyla TEARRA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.OVA KARTALI (3) en yakın takipçisi olacaktır.MADEMOISELLE (9) ve BLUE POWER (11) sonraki ihtimallerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN