YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

31 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

1 Eylül Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda AKGİRAY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇALIK (9) ciddi rakibi olacaktır.YÜKSELİM (6) ve KAÇIN GELİYOR (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ULAN BATOR (5) ve AKYILDIRIM (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EBİTDA (2) en yakın takipçileri olacaktır.TOPÇU OĞUZHAN (4) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Formda olan THE DAUGHTER SUN (1) koşudaki favori isimdir.MISAR (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.JANO GRANDE (2) ve LADY FALCON (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla İZBATUR (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GAZELLE EYES (1) ciddi rakibi olacaktır.GOOD HEARTED (3) ve TREASURE HUNT (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ÖZREİS (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ORMANCI DAYI (4) ciddi rakibi olacaktır.DEMİRCENK (8) ve KALANTOR (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan DENİZİM (3-7) koşudaki favori isimdir.ALPTUĞHAN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ERTAŞ (4) ve ALTINCI HİS (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Deneyimli jokeyiyle FLETA (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MY SOUL (4) en yakın takipçisi olacaktır.MISTER ÇEKO (2) ve MY GAIN (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla ÇAĞLARKAN (2) ve TOMMİKS (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EGEBEYİ (4) en yakın takipçileri olacaktır.NERGİSBEY (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla BENGUN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BRAVE APTE (2) en yakın takipçisi olacaktır.GRAND SPRING (3) ve HASRET RÜZGARI (1) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN