YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

31 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

1 Eylül Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda AKGİRAY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇALIK (9) ciddi rakibi olacaktır.YÜKSELİM (6) ve KAÇIN GELİYOR (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ULAN BATOR (5) ve AKYILDIRIM (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EBİTDA (2) en yakın takipçileri olacaktır.TOPÇU OĞUZHAN (4) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Formda olan THE DAUGHTER SUN (1) koşudaki favori isimdir.MISAR (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.JANO GRANDE (2) ve LADY FALCON (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla İZBATUR (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GAZELLE EYES (1) ciddi rakibi olacaktır.GOOD HEARTED (3) ve TREASURE HUNT (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ÖZREİS (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ORMANCI DAYI (4) ciddi rakibi olacaktır.DEMİRCENK (8) ve KALANTOR (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan DENİZİM (3-7) koşudaki favori isimdir.ALPTUĞHAN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ERTAŞ (4) ve ALTINCI HİS (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Deneyimli jokeyiyle FLETA (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MY SOUL (4) en yakın takipçisi olacaktır.MISTER ÇEKO (2) ve MY GAIN (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan formuyla ÇAĞLARKAN (2) ve TOMMİKS (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EGEBEYİ (4) en yakın takipçileri olacaktır.NERGİSBEY (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla BENGUN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BRAVE APTE (2) en yakın takipçisi olacaktır.GRAND SPRING (3) ve HASRET RÜZGARI (1) sonraki ihtimallerdir.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN