YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

1 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

1 Eylül Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ESER (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.OĞLUM EMİR (1) en yakın takipçisi olacaktır.TEZCANLI (7) ve BABAKAYRA (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ILIÇLIM (3) ve KURALSIZ (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KOBAT (6) en yakın takipçileri olacaktır.KRALİÇEM (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla ÇARÇIRA (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ERYN (1) en yakın takipçisi olacaktır.BABY GAGA (6) ve SERKAN BEY (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ŞİİRSEL (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.STROM TRACKS (1) en yakın takipçisi olacaktır.ROSA NERA (2) ve GLIVANA (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ÇEŞME FIRTINASI (1) ve USLUKIZ (12) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÖKSULTAN (4) en yakın takipçileri olacaktır.ERVA SULTAN (2) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: Formda olan DOĞUBEYLİM (3) koşudaki favori isimdir.ESRAR DEDE (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALAKIZ (1) ve SANEM KIZ (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki NASRULLAH BEY (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.DORUK ALİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.BLACK SUN (5) ve PERFORM (10) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla TİNSEL (11-4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VİÇE (12-5) en yakın takipçisi olacaktır.FESLEĞEN (2) ve YAPRAK KIZ (13) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki KING OF BROTHERS (1-7) ve DRUMMER (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEMİRRIFKI (4) en yakın takipçileri olacaktır.LONG WAY (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN