YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

1 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

1 Eylül Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ESER (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.OĞLUM EMİR (1) en yakın takipçisi olacaktır.TEZCANLI (7) ve BABAKAYRA (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ILIÇLIM (3) ve KURALSIZ (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KOBAT (6) en yakın takipçileri olacaktır.KRALİÇEM (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla ÇARÇIRA (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ERYN (1) en yakın takipçisi olacaktır.BABY GAGA (6) ve SERKAN BEY (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ŞİİRSEL (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.STROM TRACKS (1) en yakın takipçisi olacaktır.ROSA NERA (2) ve GLIVANA (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ÇEŞME FIRTINASI (1) ve USLUKIZ (12) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÖKSULTAN (4) en yakın takipçileri olacaktır.ERVA SULTAN (2) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: Formda olan DOĞUBEYLİM (3) koşudaki favori isimdir.ESRAR DEDE (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALAKIZ (1) ve SANEM KIZ (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki NASRULLAH BEY (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.DORUK ALİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.BLACK SUN (5) ve PERFORM (10) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla TİNSEL (11-4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VİÇE (12-5) en yakın takipçisi olacaktır.FESLEĞEN (2) ve YAPRAK KIZ (13) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki KING OF BROTHERS (1-7) ve DRUMMER (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEMİRRIFKI (4) en yakın takipçileri olacaktır.LONG WAY (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


20.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

20.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN