YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

10 Ağustos Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan VİNDIRHAT (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. DORUKEFE (7), son startıyla dikkat çeken ekürili GUTİ (3-5) ve hafif kilo avantajıyla LİDER DOĞAN (11) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki başarılı koşularıyla dikkat çeken GÜLŞİLAN (5) ilk şanslı isimdir. KURTAR ZEYNA (7) ciddi rakibi olup iyi form durumlarıyla BABA ABDULLAH (1) ve JOLLY ROGER (4) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SEORA (9) ilk şanslı isim olup iyi form durumunu koşularına da yansıtmış olan BORBORE (1) ciddi rakibidir. CRUSH PASSES (7) ve DEOMAX (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız İRADE HANIM (4), aynı mesafeli son startıyla dikkat çeken ekürili YALNIZKARTAL (12-7), ABİDE TAY (5) ve iyi form durumuyla SEVDİĞİMKIZ (6) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız ANIZARBOS (2), iyi bir form yakalamış olan POLATOĞLU (7), hafif kilo avantajıyla POWERLINE (6) ve DEDE ME (1) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşularını uyumlu jokeyleriyle kazanmış olan INTO STAR (3) ve VOLKANIMSIN (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ROJHATAĞA (1) ve SERHOŞ DEDE (4) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Aynı pistteki son koşularında uyumlu binicisiyle başarılı bir performans sergilemiş olan KAÇAR FEVZİ (1) ilk şanslı isimdir. OZİBEY (2) ciddi rakibi olup CAPPADOCIA (3) ve ekürili HASKAN (4-8) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Aynı pistteki performansıyla dikkat çeken MASTAR KIZI (8), aynı mesafeli yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan ÜNLÜOĞLU (2) ve TIME OF FLIGHT (4) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir. NOBLE MEN (9) ciddi rakipleridir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN