YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

10 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız BONCUK (3) ve iyi form durumuyla GOYCOCHEA (1) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. Etkili jokeyiyle SABRİ BABA (2) ve artan formuyla PANZEHİR (5) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Etkili jokeyiyle son koşusunu rahat kazanmış olan GEZEGEN (6), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren YİĞİTEFEKAAN (5), hafif kilolu KOÇALİ (9) ve son koşularıyla dikkat çeken AZELHAN (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan DRY CLEANER (3), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren BÖRTE (1), PERHANE (8) ve usta jokeyiyle BUTTERFLY DREAMS (5) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SİNEPS (6) ve kum pistteki ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan PROXIMO (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. LOVE SONG (8) ciddi rakipleri olup BOZBURUN (2) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız BUDAKHAN (4), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan ADAAĞASI (3) ve kum pist performansıyla dikkat çeken KAFADAR (1) ilk şanslı isimlerdir. MY SULTAN (2) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Son koşularında pist ayrımı yapmadan seri birincilikler elde etmiş olan PAYİTAHT (2) ve kum pist performansıyla dikkat çeken GÜNGÖR BABA (1) tecrübeli jokeyleriyle ilk şanslı isimlerdir. SUN BURN (4) ve ANGEL FLY (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Start aldığı koşularda pist ayrımı yapmadan başarılı neticeler elde etmiş olan İLKAAN (3) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışını ölçü almadığımız ZU HAT (2) ciddi rakibi olup KAREEM (5) ve ZEALOUS LINE (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İlk koşularıyla dikkat çeken İLKADIM (10) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi form durumuyla ekürili ATILIM (3-9), aynı mesafeli son yarışını rahat kazanmış olan KINALI KUZU (6) ve istikrarlı yarışlarıyla SEYYAHKIZI (1) ciddi rakipleridir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN