YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

10 Ağustos Mert Adam İSTANBUL Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3.KOŞU: Bir süre geri alınmasına rağmen ilgililerince bu yarışa çok sıkı hazırlanan BUTTERFYL DREAMS benim favorimdir, Son yarış galobunda 1000/1.00.0. 400/24,4 çalışmasıyla sahalara çok formda döneceğini gösteriyor. Start aldığı dokuz yarışın sadece ikisinde tabela dışı kalan DRY CLEANER, son dördüncülüğüyle yeniden toparlandığını gösteren PERHANE, kazanarak moral bulan BÖRTE, son olarak sürpriz şansları olduğuna inandığım HIZ DELİSİ ve MİSS NİLAY bu koşu için  önerecegim diğer safkanlardır. 

4.KOŞU: Tedavisi sonrası koştuğu yarışı gayet parlak olan PROXIMO küçük kuponlara tek olarak risk edilebilir. Bu sefer sentetik piste daha etkili olmasını beklediğim SINEPS, çok zevkli bir mücadelenin ardından kazanan safkanın hemen ardında yer bulan POYRAZ yine aynı yarışta mücadelenin içinde olan LOVE SONG ve ilk defa koşacak olmasına rağmen binicisi tarafından eksiksiz hazırlanan BOZBURUN arasında sıkı bir birincilik mücadelesi bekliyorum. 

5.KOŞU: Bu sefer uygun rakipleri yanında start alan KAFADAR ağır kilosundan etkilenmezse süratli geçmesini beklediğim koşuda sonlardaki ataklarıyla koşuyu kazanmasını bekliyorum. Yine son yarışını fazla önemsemediğim BUDAKHAN bitirici sprintiyle en az favorim kadar şanslıdır. Bu iki safkan küçük kuponlara yeterli olabilir. VELİAHTİM öndeki liderlik mücadelesinde fazla yıpranmazsa rakiplerine oranla boş kilosuyla bir sürprize imza atabilir, ara sonrası yarışında tabelayı tamamlarken göz dolduran TORNACI sağlam kuponlarda yerini almalıdır. 

6.KOŞU: Bu sefer koşunun gidişatı şansını arttıran GÜNGÖR BABA'dan birincilik bekliyorum. Koşuya bakacak olursak yarışa çok sert tempo verecek bir safkan yok muhtemelen kendi temposunda yarışı ön grupta kabullenip (şayet liderlikte ısrarcı bir safkan olmazsa öne düşüp kaçarakta bitirebilir) viraj dönülmeden bir anda temposunu arttırıp düzlük üstünde alacağı avansla fotoyu geçmesini bekliyorum ve günün bankosu safkanı olarak öneriyorum. 

7.KOŞU: İstikrarlı koşular koşmaya başlayan İLKAAN tam dişine göre rakipler yanında favori olmayı hak ediyor, bugün kazanmaya en yakın isim olacaktır. ENRICOM rakipleri biraz sertleşse de uygun kilosu ve yeterli formuyla en küçük hatayı affetmeyecektir. Önde boş kalırsa KAREEM bir solukta yarışı bitirebilir. ZEALOUS LINE ve GRAVESENT zorlu koşuda kıyasıya çekişeceklertir. 

8.KOŞU: ATILIM son yarışında düzlüğe kadar kolay tempoda gelmesine rağmen virajdan sonra jokeyi safkanı hafif teşvik etse de bir türlü cevap vermedi son 100 geçilirken jokeyi de safkana ense yapınca kendisine tabelada yer buldu. Uygun grupta kazanmaya yakındır. İLKADİM, İMHAN, KINALIKUZU en küçük hatayı affetmeyeceklerdir.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 5,3,8,1,7,2 
2.AYAK: 4 // 6,3,8,2 
3.AYAK: 1,4,8,5 
4.AYAK: 1-GÜNGÖR BABA 
5.AYAK: 3,6 // 5,4,7 
6.AYAK: 3 // 10,5,6 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Bol şanslar.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN