11 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

11 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BEST GUNNER (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FLYING QUEEN (2) en yakın takipçisi olacaktır.DEMİRRIFKI (5) ve RAIL TRAP (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ZABALAM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOĞUBEYLİM (2) ciddi rakibi olacaktır.UĞRUAÇIK (5) ve BAYKETENCİ (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ILIÇLIM (10) ve KURALSIZ (11) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÖKSULTAN (9) ciddi rakipleri olacaktır.ASLANKAYA (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla AMANKAYA (12) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BESLENEY (2) en yakın takipçisi olacaktır.OLGUNABİ (6) ve ERKMEN (11) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BUNGEE JUMPER (1) ve DORUK ALİ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EL MIRADOR (2) en yakın takipçileri olacaktır.ADONİSİM (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan RAMAZAN EFENDİ (2) koşudaki favori isimdir.JETFLY (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MISTER RIPLEY (4) ve POWER OF KAYHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla BAY ÇİFTÇİOĞLU (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇARÇIRA (5) ciddi rakibi olacaktır.SERKAN BEY (2) ve ZENCİRBEY (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki MÖSYÖSPARTAKÜS (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.SABIRLIHANIM (10) en yakın takipçisi olacaktır.GÜRSOY (3) ve ÖZBARIŞ (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi