YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

11 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

11 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BEST GUNNER (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FLYING QUEEN (2) en yakın takipçisi olacaktır.DEMİRRIFKI (5) ve RAIL TRAP (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ZABALAM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOĞUBEYLİM (2) ciddi rakibi olacaktır.UĞRUAÇIK (5) ve BAYKETENCİ (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ILIÇLIM (10) ve KURALSIZ (11) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÖKSULTAN (9) ciddi rakipleri olacaktır.ASLANKAYA (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla AMANKAYA (12) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BESLENEY (2) en yakın takipçisi olacaktır.OLGUNABİ (6) ve ERKMEN (11) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BUNGEE JUMPER (1) ve DORUK ALİ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EL MIRADOR (2) en yakın takipçileri olacaktır.ADONİSİM (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan RAMAZAN EFENDİ (2) koşudaki favori isimdir.JETFLY (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MISTER RIPLEY (4) ve POWER OF KAYHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla BAY ÇİFTÇİOĞLU (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇARÇIRA (5) ciddi rakibi olacaktır.SERKAN BEY (2) ve ZENCİRBEY (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki MÖSYÖSPARTAKÜS (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.SABIRLIHANIM (10) en yakın takipçisi olacaktır.GÜRSOY (3) ve ÖZBARIŞ (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN