YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

11 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BEST GUNNER (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FLYING QUEEN (2) en yakın takipçisi olacaktır.DEMİRRIFKI (5) ve RAIL TRAP (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ZABALAM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOĞUBEYLİM (2) ciddi rakibi olacaktır.UĞRUAÇIK (5) ve BAYKETENCİ (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ILIÇLIM (10) ve KURALSIZ (11) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÖKSULTAN (9) ciddi rakipleri olacaktır.ASLANKAYA (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla AMANKAYA (12) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BESLENEY (2) en yakın takipçisi olacaktır.OLGUNABİ (6) ve ERKMEN (11) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BUNGEE JUMPER (1) ve DORUK ALİ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.EL MIRADOR (2) en yakın takipçileri olacaktır.ADONİSİM (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan RAMAZAN EFENDİ (2) koşudaki favori isimdir.JETFLY (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MISTER RIPLEY (4) ve POWER OF KAYHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla BAY ÇİFTÇİOĞLU (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇARÇIRA (5) ciddi rakibi olacaktır.SERKAN BEY (2) ve ZENCİRBEY (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki MÖSYÖSPARTAKÜS (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.SABIRLIHANIM (10) en yakın takipçisi olacaktır.GÜRSOY (3) ve ÖZBARIŞ (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN